Komentāri
MotoGP Aragonas posmā Rosi sēžas uz motocikla trīs nedēļas pēc kājas lūzuma
Foto: AFP/LETA

MotoGP 2017.gada sezonas četrpadsmitajā posmā – Aragonas Grand Prix –  trīs nedēļas pēc kājas lūzuma enduro treniņa uz motocikla atkal sēdies leģendārais Valentino Rosi.

Pēc Sanmarino Lielās Balvas izcīņas MotoGP klases kopvērtējumā Marks Markess noķēra Andrea Doviciozo – abiem braucējiem tagad ir pa 199 punktiem. Maveriks Vinjaless, kurš sezonas sākumā uzvarēja trijos no pirmajiem pieciem posmiem, atpaliek 16 punktus un joprojām saglabā labas izredzes pacīnīties par čempiona titulu. Liela daļa uzmanības būs pievērsta arī leģendārajam Valentino Rosi, kurš atgriezīsies trasē pēc tam, kad 31.augustā enduro treniņā lauza labo kāju.

Tāls Meļķis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Čempionāts pārkāpis ekvatoru un tuvojas izskaņai, bet cīņa par čempiontituliem tikai uzņem apgriezienus. MotoGP klases līderus Marku Markesu un Andrea Doviciozo turpina ķert Vinjaless, kuram patraucēt vai palīdzēt var vesela virkne ļoti motivētu sāncenšu. Bet galvenā Aragonas zvaigzne protams būs Valentino Rosi, kurš gatavojas uz neticamu atgriešanos trasē ar pirms dažām nedēļām lauztu kāju. Iepriekšējā posma rezultāti pamatīgi uzjundījuši intrigu Moto2 klasē, kur sezonas līderis Franko Morbidelli ir pazaudējis savu pārsvaru pār Tomasu Luti un abi nākošās MotoGP sezonas komandas biedri turpinās principiālo cīņu par titulu. Moto3 ir vismazāk šaubu par jauno čempionu – spāņu talanta Žoana Mira 61 punkta pārsvars ļauj visas sezonas atlikušās sacīkstes aizvadīt bez liekiem riskiem.”

MotoGP Aragonas Grand Prix Viasat Sport Baltic un Viaplay:

·     Sestdien, 23.septembrī, 15:05 MotoGP Aragonas GP. MotoGP kvalifikācija (tikai tiešraidē Viaplay)

·     Sestdien, 23.septembrī, 16:00 MotoGP Aragonas GP. Moto 2 kvalifikācija (tikai tiešraidē Viaplay)

·     Svētdien, 24.septembrī, 11:45 MotoGP Aragonas GP. Moto3

·     Svētdien, 24.septembrī, 13:05 MotoGP Aragonas GP. Moto2

·     Svētdien, 24.septembrī, 14:50 MotoGP Aragonas GP. MotoGP

Lasi vēl