Komentāri
Miljarda cīņa? Boksa zvaigzne Meivezers oficiāli augustā cīnīsies ar UFC seju Makgregoru
Foto: ITAR-TASS/USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Slavenais amerikāņu pusvidējā svara bokseris Floids Meivezers, kurš jau bija noslēdzis savu karjeru, un jauktās cīņas mākslas (MMA) zvaigzne Konors Makgregors no Īrijas oficiāli vienojušies par savstarpēju cīņu, kas norisināsies 26. augustā. Cīņas ienākumi varētu sasniegt pat miljardu ASV dolāru.

Abi sportisti sacentīsies boksa ringā, aizvadot 12 raundus, un jau tagad itin droši var apgalvot, ka šī cīņa kļūs par vienu no ienesīgākajām boksa vēsturē, jo abu tikšanās izsauc milzu interesi. Cīņa plānota Lasvegasā “T-Mobile” arēnā un tiks aizvadīta pēc boksa noteikumiem. Makgregors nav boksējies kopš saviem tīņa gadiem, jo pēc tam pievērsās jauktajai cīņas mākslai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaidāmajā cīņā nekādi tituli netiks izcīnīti, taču abi dalībnieki pretendē uz milzu finansiāliem ieņēmumiem, jo šādai cīņai būtu milzīga televīzijas skatītāju auditorija maksas kanālos. Patlaban 40 gadus vecais Meivezers profesionāla boksera karjeras laikā izcīnīja 49 uzvaras 49 cīņās, turklāt 26 gadījumos panākumu guva ar nokautu. Tikmēr 28 gadus vecais Makgregors savā MMA karjerā izcīnījis 21 uzvaru 24 cīņās.

Foto: Makgregora pirmā cīņa ar Diazu

“Floids ir visu laiku izcilākais bokseris, bet Konors ir mūsu sporta meistars,” par gaidāmo cīņu sacīja prestižās UFC organizācijas vadītājs Dana Vaits. “Sākotnēji šķita, ka šo cīņu nebūs iespējams sarunāt, tomēr šādai grandiozai cīņai ir īstais laiks, tāpēc vienošanās ir panākta.”

Tikmēr Meivezera pārstāvis Leonards Elerbe norādīja, ka Meivezers piekritis atgriezties ringā pēc nepilnu divu gadu pārtraukuma, jo šī cīņa piedāvā labumus, ko nav iespējams ignorēt. “Ikreiz, kur Floids devās, viņam visi jautāja, vai notiks cīņa ar Makgregoru, tāpēc viss par ko Floids pēdējā laikā domāja, kā atgriezties ringā un sadot Konoram Makgregoram pa pakaļu,” norādīja Elerbe.

Foto: Floids Meivezers darbībā

Par cīņu abi sportisti paziņoja sociālajos tīklos. Meivezers to paveica savā “Instagram” kontā, zem bildes ar abu cīkstoņu attēliem ierakstot “Tas ir oficiāli!”. Tikmēr Makgregors tvītoja, ka “Cīņa notiks”. Savu līdz šim pēdējo cīņu Meivezers aizvadīja 2015.gada septembrī, bet vēl pirms tam maijā pārspēja slaveno filipīnieti Maniju Pakiao, kas kļuva par ienesīgāko cīņu boksa vēsturē.

Laikraksts “Forbes” pavēstīja, ka par divām pēdējām cīņām Meivezers nopelnījis 300 miljonus dolāru (267 miljonus eiro), no kuriem 250 miljonus dolāru (223 miljonus eiro) mačā ar Pakiao.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl