Melbārža divnieks izcīna otro vietu Kēnigsē trasē

Pievienot komentāru
Melbārža divnieks izcīna otro vietu Kēnigsē trasē
Foto: EPA/LETA

Latvijas vadošā pilota Oskara Melbārža vadītais divnieks sestdien izcīnīja otro vietu Kēnigsē trasē Vācijā aizvadītajā Pasaules kausa trešajā posmā. Tikmēr jau trešo uzvaru šosezon izcīnīja vācietis Frančesko Frīdrihs.

Pirmajā braucienā Melbārdis kopā ar savu ierasto stūmēju Daumantu Dreiškenu bija otrie, no līdera Frīdriha atpaliekot par 0,19 sekundēm. Tikmēr 0,09 sekundes aiz latviešiem bija vēl viens Vācijas pilots Niko Valters.

Arī otro braucienu Latvijas pirmā ekipāža veica atzīstami, taču divu braucienu summā panākt Frīdrihu viņiem neizdevās, piekāpjoties par 0,28 sekundēm. Trešo vietu saglabāja Valters, kurš no latviešiem atpalika par 0,45 sekundēm.

Ceturto vietu divu braucienu summā tikmēr ieguva kanādietis Džastins Kripss, kurš no goda pjedestāla atpalika tikai 0,01 sekundi, bet viņam sekoja šveicietis Riko Peters.

Savukārt desmito vietu sestdien izcīnīja Uģis Žaļims ar stūmēju Intaru Dambi, kuri summā uzvarētājiem piekāpās par 0,95 sekundēm. Arī pēc pirmā brauciena Žaļims bija desmitajā pozīcijā.

Tikmēr neveiksmīgs šis etaps bija trešajai Latvijas ekipāžai ar pilotu Oskaru Ķibermani un stūmēju Vairi Leibomu, kuri ne bez spriedzes kvalificējās otrajam braucienam, pirmajā ierindojoties 18.pozīcijā. Otrais brauciens viņiem arī nebija diez ko sekmīgs, kā rezultātā summā nācās samierināties ar 17.vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc trim posmiem līderis ar 675 punktiem ir Frīdrihs, kuram ar 630 punktiem seko Melbārdis. Savukārt Žaļims ar 488 punktiem atrodams septītajā pozīcijā, kamēr Ķibermanis ar 416 punktiem nokritis uz 11.vietu.

Savukārt svētdien Kēnigsē trasē tiks aizvadītas sacensības četrinieku ekipāžām.