Komentāri
Melbārža divniekam piektā vieta noslēdzošajā posmā; Žaļimam trešā pozīcija kopvērtējumā
Foto: AFP/LETA

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža ekipāža sestdien izcīnīja piekto vietu Kēnigsē trasē Vācijā notikušajās sezonas noslēdzošajās Pasaules kausa divnieku sacensībām, bet Uģa Žaļima ekipāža guva trešo vietu sezonas noslēguma kopvērtējumā.

Aizvadītajās sacensībās pēc pirmā brauciena vadībā bija Dienvidkorejas pilota Vona Jondžona ekipāža, kas jau pirms šī etapa bija ir kopvērtējuma vadībā. Tā par attiecīgi 0,02 un 0,09 sekundēm apsteidza Šveices pilotus Beātu Hefti un Riko Pēteru, bet ceturtais bija vācietis Niko Valters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Melbāris ar stūmēju Daumantu Dreiškenu pēc pirmā brauciena līderiem zaudēja 0,19 sekundes, kas deva astoto vietu, bet Žaļims ar Intaru Dambi atpalika 0,25 sekundes un bija vēl pozīciju zemāk.

Otrajā braucienā Dienvidkorejas pilots nosargāja uzvaru un summā apsteidza Hefti par 0,05 sekundēm. Savukārt trešo vietu guva pasaules čempions Frančesko Frīdrihs no Vācijas.

Melbāža ekipāža otrajā braucienā uzrādīja trešo, bet Žaļima – ceturto labāko laiku. Summā Melbārdis pakāpās uz piekto pozīciju, no uzvarētāja atpaliekot par 0,21 sekundi, bet Žaļima ekipāža guva septīto vietu, zaudējot 0,28 sekundes.

Neveiksmīgi sacensības aizvadīja Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni. Viņi pēc pirmā brauciena bija tikai 19.vietā, bet otrajā uzrādīja 14.rezultātu, summā pakāpjoties uz 16.vietu. Viņi uzvarētājiem zaudēja 0,99 sekundes.

Decembrī notikušajā posmā šajā trasē Melbārdis bija otrais, zaudējot tikai Frančesko Frīdriham no Vācijas, kamēr Žaļims ieņēma desmito, bet Ķibermanis 17.vietu.

Kā zinams, pagājušajā nedēļā Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu kļuva par pasaules čempioniem četrinieku sacensībās, izcīnot Latvijai lielāko uzvaru bobslejā kopš neatkarības atgūšanas. Pie zelta medaļām latvieši tika izcilā veidā, jo pēc pirmās dienas diviem braucieniem bija tikai septītie, trešajā braucienā jau tika uz otro pozīciju, bet pēdējā izcīnīja skaistu uzvaru. Šis kvartets ir arī 2014.gada Soču olimpisko spēļu vicečempioni.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl