Komentāri
Melbārža četrinieks izcīna piekto vietu sezonas noslēdzošajā PK posmā
Foto: EPA/LETA

Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā četrinieka ekipāža svētdien izcīnīja piekto vietu Kēnigsē trasē Vācijā notikušajā Pasaules kausa izcīņas noslēdzošajā – astotajā – posmā.

Melbārdis kopā ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmajā braucienā uzrādīja otro ātrāko starta laiku, bet visu trasi veica par 0,33 sekundēm lēnāk nekā līderis Maksimiljans Arnts no Vācijas, kas latviešiem tobrīd ļāva ieņemt septīto pozīciju.

Otrais brauciens Latvijas ekipāžai padevās nedaudz labāks, kas ļāva apsteigt pāris konkurentus un iespraukties labāko pieciniekā. Tikmēr par pēdējā posma uzvarētāju kļuva Arnts, no kura Melbārdis atpalika par sekundēm.

Otrais svētdien bija talantīgais austrietis Benjamins Maiers, no Vācijas ekipāžas atpaliekot par 0,13 sekundes, bet 0,24 sekundes zaudēja vācietis Frančesko Frīdrihs.

Abas pārējās Latvijas ekipāžas noslēdzošajā posmā palika ārpus labāko desmitnieka. Uģis Žaļims ar stūmējiem Helviju Lūsi, Dāvi Sprinģi un Intaru Dambi ierindojās 14.pozīcijā, atpaliekot no pirmās vietas par 1,47 sekundēm, kamēr Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Jāni Jansonu, Matīsu Mikni un Vairi Leibomu ieņēma 15.vietu un Arntam zaudēja 1,64 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā ar 1715 punktiem uzvarēja Arnts, kamēr labākais no Latvijas bija Ķibermanis ar 1018 punktiem, kas viņam ļāva noslēgt pirmo desmitnieku. 12.vietā ar 904 punktiem, nestartējot trīs sacensībās, bija Melbārdis, bet uzreiz aiz viņa sekoja Žaļims, kurš sezonas garumā guva 888 punktus.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl