Melbārdis izcīna pirmo medaļu Pasaules kausā šosezon

0 Komentāru
Melbārdis izcīna pirmo medaļu Pasaules kausā šosezon
Autors: LETA/AP

Abos braucienos sasniedzot otro rezultātu, Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar pieredzējušo stūmēju Daumantu Dreiškenu piektdien Kanādas trasē Vistlerā guva trešo vietu Pasaules kausa trešā posma sacensībās divniekiem.

Pirmo braucienu Melbārdis un Dreiškens aizvadīja vien otrā desmita lejasgalā, bet tāpat sasniedza otro labāko rezultātu, piekāpjoties vien kanādieša Krisa Springa ekipāžai. Savukārt otrajā braucienā latvieši bija lēnāki vien par Džastina Kripsa ekipāžu, bet summā samierinājās ar trešo pozīciju.

Līdz ar to summā triumfēja Springs, par 0,02 sekundēm apsteidzot Kripsu, bet Melbārdis un Dreiškens palika trešajā pozīcijā, zaudējot 0,09 sekundes.

Vēl 2010.gada olimpisko spēļu mājvietas trasē notikušajās sacensībās desmito vietu izcīnīja Oskars Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni, kuri uzvarētājiem piekāpās par 0,59 sekundēm. Viņi braucienos uzrādīja desmito un trīspadsmito rezultātu.

Tikmēr Uģis Žaļims ar Intaru Dambi samierinājās ar 19.pozīciju, atpaliekot par 1,12 sekundēm. Viņi pēc pirmā nobrauciena bija 20.pozīcijā, bet otrajā bija septiņpadsmitie ātrākie.

Pēc trim Pasaules kausa posmiem pirmajās divās vietās kopvērtējumā ir divas Kanādas divnieku ekipažas, Kripsam ievācot 612, bet Springam 577 punktus. Tikmēr Ķibermanis ar 464 punktiem atrodams septītajā vietā, bet Melbārdis iekrājis 448 punktus un ir astotais.

Tikmēr Žaļims ar 266 punktiem atrodams 17.pozīcijā.

Pasaules kausa posms sestdien noslēgsies ar četrinieku sacensībām, turpinājumā sportistiem atgriežoties Eiropā.
0 Komentāru