Melbārdim divniekos kritiens un 19. vieta Eiropas kausa posmā

0 Komentāru
Melbārdim divniekos kritiens un 19. vieta Eiropas kausa posmā
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Titulētā Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža un stūmēja Intara Dambja divnieku ekipāža piektdien Vinterbergas trasē Vācijā piedzīvoja kritienu Eiropas kausa trešā posma pirmajās divnieku sacensībās.

Latvijas ekipāža pirmajā braucienā uzrādīja devīto rezultātu, bet otrajā piedzīvoja kritienu, taču kamanas atkrita atpakaļ uz sliecēm, kas ļāva tikt pie ieskaitīta rezultāta. Braucienā Latvijas ekipāžai tika 19.vieta un tādā pašā pozīcijā viņi bija arī summā. Startā latviešiem bija attiecīgi 16. un astotais rezultāts.

Abos braucienos nepārspēts bija vācietis Rihards Elsners, kuram Melbārdis divu braucienu summā zaudēja 2,21 sekundi.

Vēl no Latvijas ekipāžām pilots Dāvis Kaufmanis ar stūmēju Arni Bebrišu startā bija ceturtie un piektie, bet summā – 12. un piektie, uzvarētājiem zaudējot 0,90 sekundes un izcīnot devīto vietu. Turpat aiz viņiem, desmitajā pozīcijā, bija Helvijs Babris un Edgars Nemme, kuriem startā ceturtais un devītais rezultāts, bet finišā – 17. un devītā pozīcija, kā arī 1,18 sekunžu deficīts pret uzvarētāju.

Ceturtais Latvijas divnieks Emīls Cipulis un Ivo Dans Kleinbergs pirmajā braucienā krita un finišēja 26.vietā 30 ekipāžu konkurencē, pie otrā brauciena netiekot.

Nedēļas nogalē būs divas sacensības četriniekiem.

Melbārdis sacensību apritē atgriezās novembra beigās, kad izcīnīja otro vietu Eiropas kausa pirmajās divnieku sacensībās, bet četriniekos bija astotais. Otrajā etapā viņš divniekos bija otrais un ceturtais, bet četriniekos – piektais.

Eiropas kausu sezona sākās Lillehamerē, bet šogad vēl turpināsies divās Vācijas trasēs Vinterbergā un Kēnigszē.

Olimpiskais čempions Oskars Melbārdis līdz Jaunajam gadam startēs Eiropā un pēc tam ar treneri lems par Latvijas izlases sastāvu startiem pasaules un Eiropas kausa sacīkstēs janvārī un februārī.
0 Komentāru