Meksikā nolaupa un nogalina Spānijas Futbola federācijas prezidenta krustmeitu

0 Komentāru
Meksikā nolaupa un nogalina Spānijas Futbola federācijas prezidenta krustmeitu
Foto: AP/SCANPIX

Spānijas Futbola federācijas prezidenta Anhela Marijas Viljara krustmeita, kas bija nolaupīta Meksikā, otrdien tika atrasta mirusi, paziņoja Spānijas ārlietu ministrs Hosē Manuels Garsija Margaljo.

Vārdā nenosauktā 36 gadus vecā sieviete 13.septembrī tika nolaupīta Mehiko, un nolaupītāji pieprasīja izpirkumu par viņas atbrīvošanu. Otrdien viņas līķis tika atrasts pie morga Tolukas pilsētā apmēram 60 kilometrus no Mehiko.

Nolaupītāji bija piespieduši Viljara radinieci izņemt naudu no bankomātiem, kā arī pieprasījuši izpirkumu no viņas ģimenes.

“Nauda tika samaksāta, lai gan daudz mazāk, nekā viņi bija pieprasījuši, un mēs bijām pārliecināti, ka būs tikai laika jautājums, pirms viņa parādīsies sveika un vesela. Diemžēl, tā nenotika,” sacīja Spānijas ārlietu ministrs.

“Šī ir ļoti skumja un pilnīgi negaidīta ziņa,” viņš piebilda.

Nolaupītās sievietes vīrs un viņas brālēns, kurš ir viens no Viljara dēliem, bija aizbraukuši uz Meksiku kopā ar diviem Spānijas policistiem, lai panāktu viņas atbrīvošanu.

Spānijas mediji ziņoja, ka nolaupītāji bija pieprasījuši izpirkumu 200 tūkstošu Meksikas peso (9000 eiro) apmērā.

Viljara krustmeita tika nolaupīta, kad viņa izņēma naudu no bankomāta Mehiko rietumu rajonā Santafē.

Viljars, kurš kopš 1988.gada vada Karalisko Spānijas Futbola federāciju, no 1998.gada ir arī Starptautiskās futbola federāciju asociācijas (FIFA) izpildkomitejas loceklis.
0 Komentāru