Mejam trīs piezemējumi pirmajā puslaikā, Anglija revanšējas Francijai par zaudējumu pirms gada Parīzē

REUTERS/SCANPIX

Anglijas regbija izlase svētdien Sešu nāciju regbija čempionāta spēlē savā “Twickenham” stadionā ar 44:8 pārliecinoši uzvarēja Franciju, revanšējoties par zaudējumu pirms gada Parīzē.

Džonijs Mejs pirmajā puslaikā veica trīs piezemējums, jau 28. minūtē sasniedzot “hat trick”. Neliecu cerību viesiem deva Damjena Peno piezemējums, tomēr puslaika beigās ieskaites zonā bumbu ienesa arī Henrijs Sleids un pēc precīza Ovena Farela realizācijas sitiena pārtraukumā angļu Lauvas devās esot vadībā 30:8.

Arī pēc pārtraukuma mājinieki veiksmīgi izmantoja spēli ar kāju. 48. minūtē netālu no ieskaites zonas Gēls Fikū nogāza Krisu Eštonu, un Anglijai tika ieskaitīts tehniskais piezemējums bet Fikū saņēma dzelteno kartīti. Vēlāk pie piezemējuma tika arī Farels, un Anglija izcīnīja pārliecinošu uzvaru 44:8.