Medvedevs ”US Open” finālā uzvar Džokoviču un neļauj serbam izcīnīt kalendārā gada ”Grand Slam”

0 Komentāru
Medvedevs ”US Open” finālā uzvar Džokoviču un neļauj serbam izcīnīt kalendārā gada ”Grand Slam”
ZUMAPRESS/SCANPIX

Krievs Danils Medvedevs svētdien ”US Open” tenisa turnīra finālā ar 6-4, 6-4, 6-4, uzvarēja Novaka Džokoviču, neļaujot serbam izcīnīt kalendārā gada ”Grand Slam”.

Džokoviča šogad jau bija uzvarējis ”Australian Open”, ”French Open” un Vimbldonas finālos. Pēdējo reizi uzvarēt visos četros gada galvenajos turnīros austrālietim Rodam Leiveram izdevās 1969.gadā.

Pelnrušķītes stāsts Ņujorkas kortos – britu tīneidžere Radukanu izcīna ”US Open” titulu

34 gadus vecais serbs palika soļa attālumā no sava 21. “Grand Slam” titula. Uzvara Džokovičam ļautu apsteigt Rodžeru Federeru un Rafaela Nadalu – tagad visiem trim leģendārajiem tenisistiem ir pa 20 “Grand Slam” tituliem.

Iespējams tuvā rekordu sasniegšana bija pārāk liels slogs Džokovičam. Novaks neraksturīgi daudz kļūdījās un arī fiziski neizskatījās savā labākajā formā.

Tas nekādā ziņā nemazina Medvedeva sasniegumu. Danils spēcīgi servēja, dominēja no gala līnijas un bieži pabeidza izspēles ar precīziem uzvaru nesošiem sitieniem.

Šis bija trešais Medvedeva ”Grand Slam” fināls. Bez zaudējuma janvārī Austrālājā, 2019.gadā Danils piecos setos piekāpās Nadalam ”US Open” finālā.

0 Komentāru