Komentāri
Martins Dukurs pārliecinošs līderis pēc PČ pirmajiem diviem braucieniem
Foto: LETA

Pasaules vadošais skeletonists Martins Dukurs ir pārliecinošs līderis pēc Vācijas trasē Kēnigszē notiekošā pasaules čempionāta pirmajiem diviem braucieniem, kamēr viņa brālis Tomass Dukurs ieņem astoto vietu.

Pēc pirmajiem diviem braucieniem M.Dukurs summā par iespaidīgām 0,76 sekundēm apsteidz krievu Ņikitu Tregubovu, kamēr trešais šobrīd ir otro braucienu sekmīgi aizvadījušais vācietis Aksels Jungks, kurš latvietim zaudē 0,86 sekundes.

Jau pirmo braucienu M.Dukurs aizvadīja pārliecinoši, tuvākos konkurentus apsteidzot par teju pussekundi. Pirmo braucienu Latvijas vadošais skeletonists veica 50,99 sekundēs, savukārt otrais brauciens latvietim padevās tehniski ne tik veiksmīgs, taču tik un tā divu braucienu summā savu pārsvaru izdevās palielināt. Otro braucienu M.Dukurs veica 50,96 sekundēs.

Tikmēr T.Dukuram pirmais brauciens nebija tik veiksmīgs kā brālim, jo viņš pieļāva nelielas kļūdas trases beigu daļā, taču viņam trūka ātruma, kas jau tobrīd lika ieņemt astoto vietu. Viņš savu rezultātu nespēja uzlabot arī otrajā braucienā, lai arī šoreiz trase tika veikta ātrāk.

T.Dukurs no sava brāļa pēc pirmās dienas atpaliek par 1,91 sekundi, kamēr no pirmā trijnieka viņu šķir 1,05 sekundes.

Savukārt uzreiz aiz pirmā trijnieka šobrīd ir olimpiskais čempions Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas un Vācijas skeletonists Aleksandrs Gasners, bet pirmo sešinieku noslēdz vēl viens mājinieks Kristofers Grotērs.

Noslēdzošie divi braucieni vīriešu konkurencē tiks aizvadīti svētdien. Piektdien plkst.16 pasaules čempionātu sāks arī dāmas, kur dalībnieču vidū būs arī Lelde Priedulēna.

Lasi vēl