Martins Dukurs izcīna otro vietu sezonas otrajā Pasaules kausa posmā

0 Komentāru
Martins Dukurs izcīna otro vietu sezonas otrajā Pasaules kausa posmā
Foto: AP/SCANPIX

Martins Dukurs sestdien ASV trasē Pārksitijā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa sezonas otrajā posmā, kamēr viņa brālis Tomass bija dalītā ceturtajā pozīcijā.

Par šī posma uzvarētāju kļuva Dienvidkorejas skeletonists Sunbins Juns, kurš demonstrēja ļoti pārliecinošu sniegumu un uzvarēja abos braucienos, turklāt otrajā uzstādīja jaunu trases rekordu.

Dienvidkorejas pārstāvis M.Dukuru summā apsteidza par 0,63 sekundēm. Latvietim izdevās saglabāt pēc pirmā brauciena ieņemto otro vietu, kamēr T.Dukurs otrajā braucienā priekšā palaida vācieti Akselu Jungku, bet ceturto vietu Latvijas sportists noslēgumā dalīja ar citu Vācijas pārstāvi Kristoferu Grotēru.

Trešās vietas ieguvējs Jungks uzvarētājam zaudēja 0,75 sekundes, kamēr T.Dukurs ar Grotēru atpalika par 0,96 sekundēm.

Pēc pirmajiem diviem sezonas posmiem M.Dukuram un Junam kopvērtējumā ir pa 435 punktiem, kamēr trešais ar 392 punktiem ir Jungks. Savukārt T.Dukurs divos posmos iekrājis 368 punktus un meklējams piektajā pozīcijā.

Ssezonas pirmajā posmā Leikpleisidā triumfēja M.Dukurs. Viņš aiz sevis atstāja Sunbinu Junu, kura dzimtenē Dienvidkorejā februārī norisināsies olimpiskās spēles. Savukārt trešais bija krievs Aleksandrs Tretjakovs, kamēr T.Dukurs izcīnīja sesto vietu.

Planētas titulētākajam skeletonistam M.Dukuram, ļoti iespējams, šī ir pēdējā sezona, jo iepriekš viņš izteicies, ka pēc Phjončhanas olimpiskajām spēlēm varētu likt punktu sportista karjerai.

Latvietis ir divkārtējs olimpiskais vicečempions, otro vietu ieņemot 2010.gada Vankūveras Olimpiādē, kā arī otrais paliekot 2014.gadā Sočos. Tiesa, šobrīd par dopinga lietošanu aizdomu ēna krīt uz Sočos triumfējušo Tretjakovu, kura lietu izskata Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) īpaša komisija.

0 Komentāru