Martins Dukurs dramatiski izrauj uzvaru un triumfē trešajā PK posmā pēc kārtas

Pievienot komentāru
Martins Dukurs dramatiski izrauj uzvaru un triumfē trešajā PK posmā pēc kārtas
Foto: AP/Scanpix

Pēdējo gadu pasaules vadošais skeletonists Martins Dukurs sestdien otrajā braucienā spēja pārspēt savu sīvāko konkurentu olimpisko čempionu krievu Aleksandru Tretjakovu un izcīnīt panākumu Vācijas trasē Kēnigsē notikušajā sezonas trešajā Pasaules kausa posmā. Tikmēr Martina brālis Tomass Dukurs bija ceturtais.

Pirmo braucienu M.Dukurs veica 50,25 sekundēs, kas sākumā bija jauns trases rekords, taču to drīz vien par divām sekundes simtdaļām pārspēja Tretjakovs, kurš uzvarēja pirmajā braucienā. Pēc pirmā brauciena M. Dukurs bija otrais, bet viņam pēc 0,23 sekundēm sekoja brālis T.Dukurs.

Otrajā braucienā M. Dukurs atkal uzstādīja jaunu trases rekordu, finišu sasniedzot pēc 50,03 sekundēm. Šādam latvieša braucienam pretargumenti Tretjakovam neatradās, kurš otro reizi trasi nespēja veikt tika labi, summā zaudējot 0,43 sekundes. Tikmēr no labāko trijnieka izkrita T. Dukurs, kuru otrajā braucienā par 0,14 sekundēm apsteidza Dienvidkorejas skeletonists Juns Sunbins. Savukārt piekto vietu sestdien izcīnīja vācietis Kristofers Grotērs. Kā zināms, M. Dukurs uzvarēja arī sezonas pirmajos divos posmos, kas notika Altenbergā un Vinterbegā.