Komentāri
Mārtiņam Podžus triumfs Stambulas Future turnīrā
Foto: itftennis.com

Latvijas tenisists Mārtiņš Podžus triumfējis Stambulā notikušā Future sērijas turnīrā. Finālā ar trešo numuru izliktais ATP ranga 512.vietā esošais latvietis ar 6-1, 6-0 vieglā cīņā uzveica austrālieti Bredliju Mousliju.

Austrālijas tenisists sacensības uzsāka vēl no kvalifikācijas un pasaules rangā šobrīd ieņem tikai 1751.vietu, bet vienspēļu turnīros līdz titula mačam tika pirmoreiz karjerā. Līdz ar panākumu M.Podžus nopelnījis 18 ATP vienspēļu ranga punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērnā gada pēdējos trijos mēnešos Mārtiņš Podžus izcīnīja savas karjeras pirmos divus Future sērijas turnīru vienspēļu titulus, tāpat kopš pagājušā gada beigām viņš duetā ar dvīņubrāli Jāni divreiz triumfējuši arī dubultspēļu sacensībās. Vienspēļu turnīra finālā M.Podžus iepriekšējo reizi šosezon sacentās maija sākumā, kad cieta neveiksmi Zviedrijas pilsētā Bostadē notikušo sacensību titula mačā.

Tikmēr Mārtiņa dvīņubrālis Jānis Podžus, kurš pasaules rangā ierindojas 738.vietā, šonedēļ cieta neveiksmi ceturtdaļfinālā. Savukārt dubultspēļu turnīrā vienā duetā spēlējošie latvieši piektdien apstājās pusfinālā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl