Marcinkēviča Spānijā nepārvar Manakoras W-25 vienspēļu turnīra pirmo kārtu

Pievienot komentāru
Marcinkēviča Spānijā nepārvar Manakoras W-25 vienspēļu turnīra pirmo kārtu
SIPA / SCANPIX

Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča trešdien Spānijā piedzīvoja zaudējumu Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Manakoras W-25 vienspēļu turnīra pirmajā kārtā.

Marcinkēviča (WTA 278.) ar 6-3, 3-6, 3-6 piekāpās turnīra trešajam numuram no Horvātijas Janai Fetai (WTA 210.).

Otrdien Marcinkēviča un krieviete Marina Meļņikova, kuras Manakoras W-25 turnīrā izliktas ar trešo numuru, pirmās kārtas spēlē ar 7-6 (7:2), 0-6, 10:3 pārspēja spānieti Anhelu Fitu Boludu un krievieti Oksanu Selehmetevu.

Otrās kārtas jeb ceturtdaļfināla sasniegšana Marcinkēvičai dod deviņus WTA dubultspēļu ranga punktus.

Trešdien abām tenisistēm ceturtdaļfinālā paredzēta tikšanās ar šveicieti Simonu Valtertu un rumānieti Irinu Fetekau.

Tikmēr Mārtiņš Podžus (ATP 443.) Ēģiptē Šarm eš Šeihas M-15 vienspēļu turnīra pirmajā kārtā ar 7-5, 6-3 uzvarēja japāni Džumpei Jamasaki. Podžum šajā turnīrā piešķirts piektais numurs.

Par otrās kārtas sasniegšanu Podžus nopelnīja vienu ATP ranga punktu.

Dienu iepriekš Podžus pārī ar Bosnijas un Hercegovinas sportistu Aldinu Šetkiču, kuri Šarm eš Šeihas M-15 dubultspēļu sacensībās izsēti ar ceturto numuru, ar 6-2, 6-1 pārspēja speciālo ielūgumu saņēmušos itāliešus – Davidi Albertoni un Andreu Boroni.

Par iekļūšanu otrajā kārtā Mārtiņš ar pārinieku izcīnīja pa diviem ATP pasaules ranga punktiem.

Šī turnīra kvalifikācijā spēlēja arī Rūdolfs Mednis, kurš ATP rangā neatrodas. Viņš priekšsacīkšu pirmajā kārtā ar 7-6 (7:1), 6-1 uzvarēja mājinieku Zakariju Farisu (ATP 1559.), bet otrajā duelī ar 4-6, 1-6 zaudēja amerikānim Kumaram Omni (ATP 1205.), kuram bija piešķirts 16.numurs.

Turpat Šarm eš Šeihā Sabīne Rutlauka, kura WTA rangā debitēs nākamnedēļ, W-15 vienspēļu turnīra pirmajā kārtā ar 6-3, 6-2 uzveica Mariamu Dalakišvilli no Gruzijas (WTA 855.).

Gruzijas tenisiste iepriekš pārvarēja kvalifikāciju.

Par otrās kārtas sasniegšanu Rutlauka nopelnīja vienu WTA vienspēļu ranga punktu.

Dubultspēlē viņa nepiedalīsies.

Savukārt šādas pašas raudzes turnīrā Antaljā Daniela Vismane (WTA 498.) pirmajā kārtā ar 6-7 (2:7), 6-3, 7-6 (7:2) uzvarēja Kazahstānas tenisisti Žibeku Kulambajevu (WTA 624.), kura iepriekš pārvarēja kvalifikāciju.

Otrās kārtas sasniegšana Vismanei ļāva nopelnīt vienu WTA ranga punktu.

Otrdien Vismanes un itālietes Līzas Pidžato duets pirmajā kārtā ar 4-6, 1-6 piekāpās Dienvidkorejas pārim Sujonai Janai un Sohjunai Parkai.

Šī turnīra kvalifikāciju nepārvarēja Margarita Ignatjeva.