Marcinkēviča ar uzvaru sāk Čehijā notiekošo W25 turnīru

Pievienot komentāru
Marcinkēviča ar uzvaru sāk Čehijā notiekošo W25 turnīru
EDIJS PĀLENS, LETA

Latvijas trešā rakete sieviešu tenisā Diāna Marcinkēviča trešdien sasniedza Čehijā notiekošā Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Pasaules tūres Pršerovas W25 sērijas turnīra vienspēļu otro kārtu.

Pasaules ranga 228.vietas īpašniece Macinkēviča, turnīrā būdama izlikta ar ceturto numuru, pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-4, 6-1 apspēlēja čehieti Gabrielu Pantuckovu, kura WTA rangā atrodama 800.vietā.

Pirmās kārtas pārvarēšana Marcinkēvičai ļāvusi iegūt piecus ranga punktus. Nākamajā mačā viņa tiksies ar rumānieti Gabrielu Talabu, kura ir planētas 330.rakete.

Marcinkēviča piedalīsies arī šī turnīra dubultspēļu sacensībās. Viņa duetā ar vācieti Janu Modergeri saņēmušas pirmo numuru, tāpēc pirmajā kārtā viņām nav jāspēlē.

Savukārt Honkongā M25 sērijas turnīra pamatsacensībās pirmo kārtu nepārvarēja ATP rangā neesošais Artūrs Lazdiņš, kurš ar 4-6, 1-6 kapitulēja turnīra piektajam numuram Čunšinam Cenam no Taivānas (ATP 426.).

Pirms tam Lazdiņš pārvarēja šī turnīra kvalifikāciju.

Tikmēr dubultspēlēs latvietis pārī ar Dankanu Skotu no Lielbritānijas sasnieguši otro kārtu, jo viņu pretinieki Tošihide Macui un Kaito Uesugi no Japānas pēc pirmā seta atteicās no cīņas. Zīmīgi, ka pirmo setu ar otro numuru izliktie japāņi bija uzvarējuši ar 6-3.

Visbeidzot Baltkrievijā notiekošā Minskas W25 turnīra kvalifikācijas izšķirošo – otro – kārtu nepārvarēja Latvijas ceturtā rakete Daniela Vismane (WTA 498.).