Māra Grīva sacensībās Somijā izcīna otro vietu tāllēkšanā

1 komentārs
Māra Grīva sacensībās Somijā izcīna otro vietu tāllēkšanā
SCANPIX/AP

Māra Grīva ceturtdien Somijas pilsētā Espo notikušajās “Motonet Grand Prix” sacensībās ar rezultātu 6,28 metri izcīnīja otro vietu, ziņo Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).

Grīva labāko rezultātu sasniedza ceturtajā mēģinājumā.

Pirmajā lēcienā viņas rezultāts bija 6,24 metri, nākamie divi netika ieskaitīti, bet pēdējos divos mēģinājumos viņa aizlēca attiecīgi 6,27 un 6,03 metrus.

Uzvarēja Kaisa Kārlena no Zviedrijas – 6,52 metri, bet trešā palika mājiniece Anne MariLehtie – 6,06 metri .

Kārtslēkšanā Mareks Ārents astoņu mājinieku konkurencē pirmajā mēģinājumā veica savu sākuma augstumu 5,26 metri, bet viens lēciens 5,46 metru un divi lēcieni 5,56 metru augstumā bija neveiksmīgi. Ar to Ārents ierindojās ceturtajā vietā.

Ar rezultātu 5,62 metri uzvarēja Miko Pāvula, bet uz goda pjedestāla ar rezultātu 5,36 metri kāpa arī Tommi Holtinens un Urho Kujanpē.

400 metru barjerskrējienā sestais finišēja Maksims Sinčukovs, kura rezultāts 52,11 sekundes ir šogad labākais Latvijā. Uzvarētājs Kriss Makalisters no Lielbritānijas finišēja pēc 49,61 sekundes.

Savukārt metēju sacensībās Tartu šīgada labāko rezultātu Latvijā vesera mešanā – 60,60 metri – sasniedza Makars Korotkovs.

1 komentārs