Komentāri
Mančestras ”United” futbolisti apciemo teroraktā cietušos bērnus un sarūpē dāvanas
Foto: EPA/ SCANPIX

Pēc asiņainā terorakta Mančestrā, kas izdzēsa 22 cilvēku dzīvības, ir pagājušas vairākas nedēļas. Daudzi šā baisā notikuma upuri, kuri vēl joprojām ārstējas un rehabilitējas slimnīcās, pārsvarā tie ir bērni un pusaudži. Lai atbalstītu cietušos, Mančestras ”United”  futbolisti rīkojās ļoti cēli.

Džesijs Lingārds un Markus Rešfords bija devušies uz slimnīcu, lai apciemotu bērnus, kuri cieta Mančestras teroraktā. Viņi bija sagatavojuši arī dāvaniņas, savus izlases kreklus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

22. maija vakarā terorists pašnāvnieks uzspridzinājās Mančestras koncertzāles foajē pēc amerikāņu popzvaigznes Arianas Grandes koncerta. Teroraktā dzīvību zaudēja 22 cilvēki.

Foto: brīdis pēc terorakta Mančestrā

Foto: diena Mančestrā pēc terorakta

 

Foto: nedēļa pēc terorakta

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl