Komentāri
Malači! Latvijas skeletonistiem dubultuzvara Eiropas kausa posmā Siguldā
Foto: LETA

Latvijas skeletonisti Ivo Šteinbergs un Krists Netlaus piektdien Siguldā izcīnīja dubultuzvaru Eiropas kausa sezonas pirmajā posmā.

Tikmēr vēl viens Latvijas skeletonists Kristaps Zeila pēc veiksmīga pirmā brauciena summā bija tikai 16.vietā no kopumā 34 dalībniekiem. Abi Latvijas sportisti dubultuzvaru pieteica jau pirmajā braucienā, kad ātrākais pēc 51,09 sekundēm bija Šteinbergs, bet Netlaus viņam zaudēja 0,26 sekundes, iekārtojoties otrajā pozīcijā.

Savukārt Zeila pēc pirmā brauciena bija piektais. Otrajā braucienā Šteinbergs ar laiku 51,25 sekundes atkal bija pirmajā vietā, bet viņam sekoja Netlaus. Līdz ar to abi bija nosargājuši pirmās vietas, bet Netlaus no uzvarētāja atpalika par 0,35 sekundēm. Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās vācietis Fēlikss Kaisingers, kurš uzvarētājam piekāpās par 0,56 sekundēm, kamēr pārējie zaudēja vairāk nekā sekundi.

Foto

Neveiksmīgs sacensību noslēgums izvērtās Zeilam, kurš vairākas reizes kļūdījās un nespēja savākt kamanas, tādējādi uzrādot sliktāko laiku starp otrā brauciena dalībniekiem un summā noslīdot no piektās uz 16.pozīciju. Pirms tam šonedēļ notikušajos treniņos Šteinbergs demonstrēja dominējošu sniegumu, kamēr starp līderiem bija arī Netlaus un Zeila.

Lasi vēl