Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Skandalozais īru cīkstonis Konors Makgregors sestdien Ņujorkā jau otrajā raundā ar tehnisko nokautu pārspēja amerikāni Ediju Alvaresu. Līdz ar to Makgregors kļuva par pirmo sportistu UFC vēsturē, kuram ir čempionjostas divās atsevišķās svara kategorijās.

Makgregors, kurš karjeras laikā 24 mačos uzvarējis 21 duelī, bet zaudējis vien trijās, uz cīņu ieradās kā UFC pusvieglā svara (līdz 66 kilogramiem) čempions. Šo titulu īru cīkstonis ieguva augsutā, kad prata revanšeties Neitam Diazam. Sestdien naktī Makgregoram pretī stājās vieglā svara (līdz 70 kilogramiem) jostas īpašnieks Edijs Alvaress.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pašā dueļa iesākumā UFC vieglā čempions un jostas turētājs Alvaress, kurš pirms cīņas sacīja, ka Makgregoram beidzot ”aizvērs muti”, saņēma trīs nopietnus nokdaunus. Amerikānis pēc tiem prata turpināt dueli un aizvadīt pilnu pirmo raundu. Otrajā raundā Makgregora nospiedošais pārsvars turpinājās un divas minūtes pirms raunda beigām īru cīkstonis ar vairāku sitienu kombināciju pārspēja Alvaresu.  Līdz ar to Makgregors kļuvis par pirmo sportistu UFC vēsturē, kurš ir čempions divās svara kategorijās.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl