Makgregors Īrijā tiek turēts aizdomās par seksuālu uzbrukumu

0 Komentāru
Makgregors Īrijā tiek turēts aizdomās par seksuālu uzbrukumu
RASHID UMAR ABBASI, NEW YORK POST

Vakar par karjeras noslēgšanu paziņojušais UFC cīkstonis Konors Makgregors Īrijā tiek turēts aizdomās par seksuālu uzbrukumu, ziņo “The New York Times””.

30 gadus vecais Makgregors decembrī esot ticis apsūdzēts par seksuālu uzbrukumu sievietei. Janvārī viņš bijis aizturēts, taču pēc izjautāšanas atbrīvots. Šobrīd izmeklēšana turpinās, tomēr oficiāla apsūdzība nu jau bijušajam sportistam vēl nav izvirzīta.

Pēc “The New York Times” avotu informācijas, runa esot par iespējamu uzbrukumu kādā viesnīcā Konora dzimtajā Dublinas ziemeļu rajonā. Īrijas mediji par notikušo ziņojuši jau iepriekš, taču policija neapstiprina, ka aizdomās turamais būtu Makgregors.

Tikmēr Makgregora pārstāvis Karens Keslers ESPN izrāda izbrīnu par izplatītajām ziņām un noliedz tā saistību ar sportista karjeras noslēgšanu.

“Šis stāsts cirkulē apkārt jau labu laiku, tāpēc nav skaidrs, kāpēc par to tiek ziņots tagad,” stāsta Keslers. “Pieņēmums, ka Konora karjeras beigšanas paziņojums ir saistīts ar šīm baumām ir absolūti nepatiess.”

Kā zināms, vakar cīkstonis sociālajā tīklā “Twitter” paziņoja par karjeras noslēgšanu.  Šī gan nav pirmā reize, kad Konors vēsta par karjeras beigām – līdzīgi notika 2016. gadā, taču pāris mēnešus vēlāk viņš atgriezās, lai cīnītos pret Neitu Diazu.

0 Komentāru