Makgregors intervijā FIFA: Ronaldu ir fenomenāls atlēts

0 Komentāru
Makgregors intervijā FIFA: Ronaldu ir fenomenāls atlēts
ZUMAPRESS/SCANPIX

Starptautiskā Futbola federācija (FIFA) savā mājaslapā publicējusi apjomīgu interviju ar skandalozo UFC īru cīkstoni Konoru Makgregoru. Tajā viņš dalās savās domās arī par “Juventus” uzbrucēju Krištianu Ronaldu, kurš komandai ar “hat-trick” palīdzēja iekļūt UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā. 

“Krištianu ir fenomenāls atlēts, persona un uzņēmējs,” uzskata Konors. “Viņa disciplīna, perfekcionista attieksme un centība prasmju attīstīšanā ir iedvesmojusi daudz jaunu bērnu spēlēt futbolu. Paskatieties, ko viņš nesen paveica Čempionu līgā. Tas ir iedvesmojoši! Mēs abi esam disciplinēti atlēti savu prasmju zenītā.”

Kā izrādās, īrs ir aktīvs Mančestras “United” fans, un viņam ir viedoklis arī par galvenā trenera vietas izpildītāju Ūli Gunnaru Šulšēru.

“Ūle Gunnars ir īpašs vīrs,” atzīst Makgregors. “Es domāju, ka viņš ir paveicis lielisku darbu ar “United. Klubam viņam jādod pastāvīgs darbs. Ir jūtams viņa lepnums un kaisle pret klubu un tā vēsturi, spēlētāji viņa vadībā ir pagodināti vilkt “sarkano velnu” kreklu.”

Pilno interviju ar sportistu iespējams lasīt FIFA mājaslapā.

0 Komentāru