Komentāri
Makgregora un Meiveizera cīņa nav ieguvusi cerētos ienākumus no pārdotajām biļetēm

Plašo ažiotāžu guvusī cīņa starp boksa leģendu Floidu Meiveizeru un UFC zvaigzni Konoru Makgregoru nav sasniegusi biļešu pārdošanas rekordu Lasvegasas arēnā.

Tika plānots, ka cīņa no biļetēm gūs lielākus ienākumus nekā 2015. gadā notikušais boksa mačs starp Meiveizeru un Meniju Pakjao, kura biļešu pārdošanas rādītāji sasniedza gandrīz 80 miljonus dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oficiālie dati ziņo, ka uz cīņu palika 7000 neizpārdotas sēdvietas, līdz ar to sasniedzot otro rādītāju biļešu peļnā jeb 55 miljonus dolāru. Peļņas rādītāji no skatīšanās neklātienē tiks izziņoti drīzumā, taču tiek plānots, ka summa būs lielāka par Meiveizera-Pakjao mačā sasniegto.

Tomēr kopējie ienākumi no boksa cīņas, iespējams, pārspēs Meiveizera-Makjao sasniegto, kas ir 620 miljoni dolāru.

Atgādinām, ka cīņā starp Makgregoru un Meiveizeru augusta beigās uzvaru 10. raundā guva Meiveizers.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl