Makgregora incidentā cietušais fans: Biju pārsteigts, kad viņš man atņēma telefonu

Pievienot komentāru
Makgregora incidentā cietušais fans: Biju pārsteigts, kad viņš man atņēma telefonu
ZUMAPRESS/SCANPIX

Vakar sporta pasauli pāršalca ziņa, ka Maiami par uzbrukumu fanam aizturēts skandalozais UFC cīkstonis Konors Makgregors, taču vēlāk atbrīvots par drošības naudu. Ar savu redzējumu par notikušo dalījies cietušais fans.

Ieraudzījis Makgregoru klubā, situācijā iesaistītais Ahmeds Abdrizaks devies pie sportista, lai uzņemtu kopbildi ar telefona palīdzību. Sākotnēji Konors izrādījis pozitīvu attieksmi, taču situācija krasi mainījusies brīdī, kad abi sasveicinājās pirms foto uzņemšanas.

“Brīdī, kad viņš vēlējās paspiest man roku, viņš izrāva man telefonu un sāka to dauzīt, kamēr mani aplenca Makgregora apsargi un grūda prom. Tikmēr Konors teica, lai pazūdu,” tabloīdam TMZ stāsta Abdrizaks.

“Apkārt esošajiem apsargiem vaicāju, vai varu dabūt telefonu, uz ko sekoja atbilde, lai labāk klausu, ko saka Konors. Viņš pacēla telefonu, ielika to kabatā, iekāpa džipā un aizbrauca,” skaidro Ahmeds.

Fans neesot apbēdināts par zaudēto telefonu, bet gan bildēm, kas tajā atradās.

“Man telefonā bija bildes ar savu dēlu, kuras nebiju saglabājis citur. Tas mani sadusmoja visvairāk,” sašutumu pauda cietušais.

Konors Makgregors pirmdien Maiami: