Mairis Briedis pret Noelu Mikaeljanu: Viss, kas tev jāzina par cīņu!

6 komentāri
Mairis Briedis pret Noelu Mikaeljanu: Viss, kas tev jāzina par cīņu!

Pavisam nedaudz palicis līdz brīdim, kad Mairis Briedis Čikāgā sāks cīņu par pirmo uzvaru Pasaules boksa supersērijas otrajā sezonā.

Maira Brieža pretinieks ir Armēnijā dzimušais Vācijas bokseris Noels Mikaeljans. Mikaeljans profesionālajā ringā ir aizvadījis 24 cīņas un vienīgo zaudējumu piedzīvojis 2017.gada maijā pret poļu bokseri Kšištofu Vlodarčiku. Vēlāk tā paša gada septembrī Mikaeljans Berlīnē pēc punktiem uzvarēja amerikāni Aizeju Tomasu, kas līdz šim ir Noela pēdējā cīņa.

Kur notiks boksa mačs?

Čikāgas UIC arēnā. Te noticis pasaules amatieru boksa čempionāts, WNBA spēles, NCAA vingrošanas čempionāts. Bez sporta sacensībām arēnā muzicējušas tādi izpildītāji kā Black Sabbath, Metallica, Deep Purple, Madonna.

Cikos sāksies Maira cīņa?

Brieža – Mikaeljana cīņas sākums peredzēt 5:00 no rīta pēc Latvijas laika.

Kur varēs skatīties Brieža un Mikaeljana cīņu?

Cīņu varēs skatīties platformā TVPlay Premium, kā arī Lattelecom un Baltcom televīzijās.

Par ko cīnīsies Briedis un Mikaeljans?

Par vietu Pasaules boksa supersērijas pusfinālā un WBC sudraba jostu.

Kuru vietu BoxRec reitingā ieņem abi bokseri?

Mairis Briedis 1.smagā svara reitingā ieņem 2.vietu tūlīt aiz Oleksandra Usika. Mikaeljans, kurš pēdējo reizi cīnījās pirms vairāk kā gada nav BoxRec reitingā.

Vai Noels Mikaeljans un Noels Gevors ir viens un tas pats cilvēks?

Jā. Maira pretinieks 1990.gada 18.septembrī piedzima kā Mikaeljans. Pārceļoties uz Vāciju kļuva par Gevoru, bet tagad atgriezies pie sava vecā uzvārda Mikaeljana.

Vai Čikāgā būs vēl kāda svarīga cīņa?

Jā – pēc Brieža un Mikaeljana ringā dosies Kšištofs Glovackis un Maksims Vlasovs. Abu cīņu uzvarētāji tiksies Supersērijas pusfinālā.

Kas komentēs cīņu?

Cīņu latviešu valodā komentēs Aivars Zahārovs un viens no labākajiem Latvijas bokseriem Ričards Bolotņiks. Krievu valodā pie mikrofoniem būs Vladimirs Ivanovs un bijušais bokseris Romans Dāboliņš.

Skaties Usika – Beljū un Brieža – Mikaeljana cīņas HD tiešraidē TVPlay Premium!

6 komentāri