Komentāri
Mairis Briedis otrajā raundā nokautē vācieti Altintasu
Foto: LETA

Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis svētdien Vācijā jau otrajā raundā nokautēja vietējo sportistu Emri Altintasu. Pirmo raundu ļoti agresīvi iesāka Altintass, bet latvietis aizstāvējās. Tomēr otrajā raundā Briedis ātri noslēdza cīņu – pirmajā minūtē divreiz nokautēja pretinieku, drīz pēc tam to paveica vēlreiz un duelis tika apturēts.

Duelis ar 22 gadus veco Vācijas sportistu Briedim bija kā reitinga cīņa sešos raundos, bet tajā latvietis neriskēja ar sev piederošo pasaules čempiona jostu Starptautiskās Boksa asociācijas (IBA) versijā un Pasaules Boksa padomes (WBC) Baltijas čempiona titulu.

Altintass savas karjeras laikā profesionālajā boksā tagad aizvadījis 18 cīņas, izcīnot desmit uzvaras – sešas no tām ar nokautu. Tāpat vācietis piedzīvojis septiņus zaudējumus un vienreiz cīnījies neizšķirti.

“Tā kā sarunas par manas nākamās cīņas aizvadīšanu Ziemeļamerikā ir ievilkušās dažādu iemeslu dēļ, nolēmām, ka, lai neveidotos pārāk gara pauze starp cīņām, ir nepieciešams aizvadīt reitinga cīņu,” iepriekš izteicās Briedis. “Vienošanās ar sporta atbalsta organizāciju Main Events paredz, ka dueļus starp viņu organizētajām “lielajām cīņām” ar organizējam paši ārpus ASV. Vācijas variants šādai cīņai bija visizdevīgākais no dažādiem aspektiem, turklāt dueli būs iespējams vērot Eurosport kanālā arī Latvijā, kas man ir svarīgi. Altintass ir garāks bokseris, salīdzinot ar tiem, kādus esmu pieradis redzēt pretī ringā, kas man būs laba pieredze nākamajām cīņām.”

Kā zināms, Briedis parakstījis līgumu ar sporta atbalsta organizāciju Main Events, turklāt aprīlī parādījās informācija, ka viņš jau šovasar varētu sacensties ar kādu no pasaules vadošajiem sportistiem.

Pašlaik 30 gadus vecais Briedis savu iepriekšējo cīņu aizvadīja aprīļa pirmajā pusē, kad reitinga cīņā ar tehnisko nokautu pieveica vācieti Bjernu Blaški.

Briedis profesionālajā karjerā, ieskaitot Bigger’s Better komercsacensības, tagad uzvarējis 27 cīņās, 18 reizes pretinieku nokautējot, un cietis tikai vienu neveiksmi. Otrā smagā svara kategorija ir pēdējā pirms smagsvariem, un tieši tajā Briedis plānojis aizvadīt savu turpmāko karjeru.

Lasi vēl