Mairis Briedis: Manas dzīves piecas labākās cīņas

Komentāri
Mairis Briedis: Manas dzīves piecas labākās cīņas
Foto: Facebook.com/akhmatfightshow

Pēc Latvijas laika agrā svētdienas rītā Dortmundē un pie televizoru ekrāniem visā pasaulē Latvija uzgavilēja – Mairis Briedis sakāva Marko Huku, izcīnot WBC un IBO pasaules čempiona titulus.

Tā bija Maira Brieža 22.profesionālā cīņa, kurā izcīnot uzvaru, musu bokseris uzkāpa pasaules boksa Olimpā. Portālam Skaties.lv, Mairis atklāja, kuras ir viņa karjerā piecas labākās cīņas!

Nr. 1 – Marko Huks

Foto: Pixathlon/SIPA/SCANPIX

Sestdienas cīņa pret Marco Huku. Domāju, ka gandrīz katra boksera sapnis un mērķis ir agrāk vai vēlāk tikt pie iespējas cīnīties par WBC pasaules čempiona jostu, un cīņā ar Huku man izdevās realizēt savu mērķi.

Nr. 2 – Olanrevajs Durodola

Foto: LETA

Pret Olanrevaju Durodolu. Mačs, kurā izcīnīju WBC sudraba jostu un obligātā pretendenta statusu, lai cīnītos par šīs organizācijas pasaules čempiona titulu. Tas man pavēra durvis uz pasaules boksa virsotnēm, pa kurām atlika vien iet iekšā.

Nr. 3 – Manuels Čars

Foto: Facebook.com/akhmatfightshow

Cīņa ar Manuelu Čaru. Mačs, kas notika brīdī, kad īsti nebija citu opciju – cīnīties ar mani neviens negribēja, pašiem piesaistītā nauda par ko sev organizēt cīņas arī jau bija beigusies un nācās piekrist cīņai svara kategoriju augstāk, saprotot, ka risks ir liels, bet tas var atmaksāties. Kā izrādījā vēlāk, tā arī notika.

Nr. 4 – Lubošs Šuda

Foto: Biggersbetterboxing.com

Mačs ar Lubošu Šudu – pirmais pasaules čempiona tituls Latvijas boksa vēsturē. Lai arī izcīnītā IBA josta pēc kaluma netiek pieskaitīta lielajam četriniekam, tomēr to pagātnē bija izcīnījuši vairākas nākamās pasaules boksa zvaigznes un pat slavas zāles dalībnieki, kam, tāpat kā man, tā, savulaik, kalpojusi kā pakāpiens uz augstākajām virsotnēm.

Nr. 5 – Saimons Valilijs

Foto: PA Wire/Press Association Images/SCANPIX

Cīņa ar Saimonu Valiliju – mana pirmā cīņa Eiropas boksa centrā – Anglijā. Pirmā iespēja piedalīties boksa šovā, kurš tika organizēts pēc visaugstākajiem pasaules standartiem.

Lasi vēl