Komentāri

Mairis Briedis šorīt, viesojoties LTV ”Rīta Panorāmā”, sacīja, ka ir priecīgs par cīņas iznākumu, akcentējot, ka labāk uzvarēt nesmuki, nevis zaudēt skaisti.

”Labāk ir nesmuki uzvarēt, nevis skaisti zaudēt. Arī šeit bija tāda cīņa, bet tai pat laikā bija arī augstas klases bokseris pretī un ne vienmēr sanāk kā gribēts,” iezīmēja Briedis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Boksā liela loma ir psiholoģiskai noturībai. Tu vari sagatavoties uz simts procentiem, bet pēdējās divās nedēļās vari slikti gulēt, vari sajust galvassāpes, vēdersāpes. Ķermenis saprot, ka tuvojas diena, kad tas tiks sists. Kad ķermenis to saprot, tad automātiski zemapziņā parādās aizsargreakcija,” boksa sīkums skaidroja latviešu sportists.

Video: Mairis Briedis intervijā par aizvadīto cīņu ar Peresu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl