Mairis Briedis divos raundos sasit ungāru Hubertu

1 komentārs
Mairis Briedis divos raundos sasit ungāru Hubertu
Foto: F64

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, kurš sacenšas otrajā smagā svara kategorijā, piektdien Vācijas pilsētā Frankfurtē bez grūtībām jau otrajā raundā pieveica pieredzējušo Ungārijas bokseri Lāslo Hubertu.

Cīņa iesākās nedaudz piesardzīgi, taču jau ar pirmajiem Brieža centieniem uzbrukt un precīziem sitieniem Huberts tika noguldīts uz grīdas. Tobrīd pirmais raunds nebija pat pusē, taču ungārs bija gatavs turpināt dueli, lai gan turpinājumā latvieša pārākums bija acīmredzams. Huberts izturēja pirmo raundu, taču otrajā trīsminūtē viņš tikai aizsargājās, līdz pēc kārtējā veiksmīgā Brieža uzbrukuma tiesnesis nolēma dueli pārtraukt.

FOTO: Maira Brieža cīņa ar Manuelu Čaru

Kā iepriekš izteicās Briedis, lēmums cīnīties pret 40 gadus veco Hubertu tika pieņemts pēdējā brīdī. Viņš nesen kā atgriezies no nometnes Krievijā, kurā trenējās ar Pasaules Boksa asociācijas (WBA) starptautisko čempionu Dmitriju Kudrašovu.

Kā zināms, Briedis parakstījis līgumu ar sporta atbalsta organizāciju Main Events, turklāt aprīlī parādījās informācija, ka viņš jau šovasar varētu sacensties ar kādu no pasaules spēcīgākajiem sportistiem. Tiesa, vasaras sākumā, pirms šī gada otrās cīņas, Briedis pauda, ka sarunas par viņa nākamās cīņas aizvadīšanu Ziemeļamerikā ir ievilkušās dažādu iemeslu dēļ, tāpēc, lai neveidotos pārāk gara pauze starp cīņām, tika nolemts aizvadīt reitinga cīņas. Šonedēļ Briedis izteicās, ka pašlaik noslēdzošajā fāzē ir sarunas par viņa pirmo lielo cīņu ASV nākamā gada pirmajā ceturksnī, ko rādītu HBO televīzija.

Huberts savā profesionālajā karjerā līdz šim ir izcīnījis 41 uzvaru, no kurām 27 bijušas ar nokautu. Tāpat ungāram 17 zaudējumi un viens neizšķirts. Šis bokseris savulaik ticis arī pie Pasaules Boksa federācijas (WBF) starptautiskā čempiona titula un Universālās boksa organizācijas (UBO) Eiropas smagsvara titula.

1 komentārs