Mairis Briedis arī nākamajā sezonā cīnīsies Pasaules boksa supersērijā

3 komentāri
Mairis Briedis arī nākamajā sezonā cīnīsies Pasaules boksa supersērijā
ZANE BITERE, LETA

Otrdien Pasaules boksa supersērijas organizētāji paziņoja, ka nākamajā sezonā kā trešā svara kategorija, kurā tiks aizvadītas sacensības, būs 1. smagais svars. Jau iepriekš sērijas organizētājs Kalle Zauerlands bija teicis, ka Briedis draftā tiks izlikts ar pirmo vai otro numuru.

Supersērijas organizatori jau agrāk bija paziņojuši, ka cīņas notiks visvieglākajā svara kategorijā (līdz 53,5 kilogramiem) un otrajā vieglajā svarā (līdz 63,5 kilogramiem). Pirmā smagā svara kategorijas dalībnieki tiks nosaukti vēlāk šonedēļ.

Pirmās sezonas finālā Oleksandrs Usiks pieveica krievu Muratu Gasijevu, kļūstot par pirmā turnīra uzvarētāju un arī absolūto pasaules čempionu pirmajā smagajā svarā. Ukraiņa īpašumā pašlaik ir Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempiona jostas.

Pirmajā supersērijas sezonā bokseri spēkojās divās svara kategorijās – pirmā smagā svara (līdz 90,7 kilogramiem) un supervidējā svara (līdz 86,2 kilogramiem).

3 komentāri