Komentāri
Mairim Briedim ir iespēja nokļūt soļa attālumā no pasaules čempiona jostas
Foto: LETA

Latvijas bokseris Mairis Briedis vienojies par cīņas aizvadīšanu ar nigērieti Olanrevaju Durodolu, lai kļūtu par obligāto pretendentu uz pasaules čempiona jostu, tomēr pagaidām tam vēl nav savākts nepieciešamais finansējums, pastāstīja sportista pārstāvis Raimonds Zeps.

Līdzšinējam čempionam Pasaules Boksa padomes (WBC) versijā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem) Dmitrijam Drozdam ir noņemts tituls, tāpēc tiks aizvadītas divas cīņas, kurās noskaidros pretendentus, kas kvalificēsies duelim par čempiona titulu. Jau ir panākta vienošanās, ka vienā no tām spēkosies WBC ranga otrajā vietā esošais Durodols, kā arī Briedis, kurš rangā atrodams ceturtajā pozīcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Briedis ar tehnisko nokautu pārspēj Venteru

“Duradols piekrīt ciņu aizvadīt Rīgā, tā maijā varētu risināties Arēnā Rīga tomēr lielākais jautājums ir vai izdosies savākt nepieciešamos līdzekļus – pretinieka honorārs ir sešciparu skaitļa apmērā, tāpat jāfinansē visas pārējās tajā vakarā notiekošās cīņas un kopējās izmaksas ir gana ievērojamas,” Zeps piedalījies visu pēdējo gadu Brieža cīņu organizēšanā un atzīst, ka, augot boksera līmenim, aug arī izmaksas. “Līdz šim mums, Maira komandai, allaž izdevies piesaistīt nepieciešamo finansējumu. Arī iepriekš izmaksas bijušas sešciparu skaitļa apmērā, bet kopējais skaitlis līdz šim nekad nav bijis tik liels. Izmaksas aug līdz ar līmeni, jo, kā zināms, pasaules spēcīgākie bokseri pelna miljonus.”

“Cīņai notiekot Arēnā Rīga, tas būtu pasaules augstākā līmeņa bokss. Duradola plāni ir ne mazāk agresīvi, bet, kā zināms, Maira vienīgais mērķis ir iegūt kādu no pasaules čempiona jostām. Šī cīņa būtu pēdējais pieturas punkts pirms titula cīņas,” uzsvēra Zeps.

Briedis savā profesionālajā karjerā 19 cīņās izcīnījis 19 uzvaras, 16 reizes pretiniekus nokautējot. Tikmēr 35 gadus vecais Duradols 24 cīņās guvis 22 panākumus, turklāt 20 reizes spējis uzvarētos dueļus noslēgt priekšlaicīgi.

Savā iepriekšējā cīņā Duradols novembrī uzvarēja vienu no populārākajiem krievu bokseriem Dmitriju Kudrjašovu, kurš pirms tam bija uzvarējis visos 18 karjeras dueļos. Turklāt šo uzvaru Duradols guva “pretinieka laukumā” Kazaņā, nopelnot WBC Sudraba jostu.

Profesionālajā boksā Duradols debitēja tikai 2011.gadā, bet amatieru karjerā viņa spilgtākais sasniegums ir dalība 2008.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Smagā svara kategorija ir pēdējā pirms supersmagā, un tieši tajā latvietis plānojis aizvadīt savu turpmāko karjeru. Savā iepriekšējā cīņā Briedim februārī Arēnā Rīga ļoti pārliecinoši izdevās sakaut Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) pārstāvi Deniju Venteru, kļūstot par Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) starpkontinentālās čempiona jostas īpašnieku smagajā svarā.

Pērn Briedis aprīlī un jūnijā pieveica vāciešus Bjernu Blaški un Emri Altintasu, turpinājumā nokautēja pazīstamo Vācijas sportistu Manuelu Čarru, bet novembrī bez grūtībām pieveica arī pieredzējušo Ungārijas bokseri Lāslo Hubertu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl