Maira Brieža pārstāvis: izcīnīt WBC čempiona titulu – tā būtu pasaules boksa Olimpa sasniegšana

Pievienot komentāru
Maira Brieža pārstāvis: izcīnīt WBC čempiona titulu – tā būtu pasaules boksa Olimpa sasniegšana
Foto: LETA

Šodien Pasaules Boksa padome paziņoja, ka latviešu bokseris Mairis Briedis sestdien, 1. aprīlī, cīnīsies par WBC čempiona jostu pret vācieti Marko Huku. Portāls Skaties.lv sazinājās ar Maira Brieža pārstāvi Raimondu Zepu, kurš sacīja, ka uzvara cīņā būtu kā pasaules boksa Olimpa sasniegšana.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka Pasaules Boksa padome paziņoja, ka duelis starp vācieti un latvieti būs WBC titula cīņa . Maira Brieža pārstāvis Raimonds Zeps intervijā sacīja, ka organizācijas lēmums nav bijis negaidīts, taču iezīmēja dueļa svarīgumu: “WBC lēmums mums nebija pārsteigums. Otrdienas vakarā mums piezvanīja WBC vadības pārstāvis un informēja, ka Mairis cīnīsies par pilnvērtīgu WBC titulu.”

“WBC sudraba josta, IBF starpkontinentālā josta – jau šie sasniegumi mazajai Latvijai ir milzīgi. Bet izcīnīt WBC pasaules čempiona titulu – tā būtu pasaules boksa Olimpa sasniegšana,” sacīja Zeps.

Briedis un Huks sestdien sadalīs arī Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) čempiona jostu, kas pašlaik pieder Vācijas sportistam. Briedis karjeras laikā ir uzvarējis katrā no 21 profesionālās cīņas, 18 gadījumos pretinieku nokautējot. Tikmēr Huks profesionālajā boksā aizvadījis 44 cīņas, kurās ticis pie 40 uzvarām, 27 no tām noslēdzot ar nokautu, bet vienā duelī tika fiksēts neizšķirts.