Maira Brieža boksa turnīra dalībnieki iekļaujas savās svara kategorijās

Pievienot komentāru
Maira Brieža boksa turnīra dalībnieki iekļaujas savās svara kategorijās
Foto: LETA

Latvijas boksera Maira Brieža un Krievijas kompānijas Empire Sport organizētā boksa cīņu šova Hard and Heavy dalībniekiem izdevies iekļauties nepieciešamajās svara kategorijās, vēsta pasākuma rīkotāji.

Svētdien gaidāmajā šovā Arēnā Rīga kopumā tiks aizvadītas astoņas cīņas, kuru starpā ringā dosies arī pieci Brieža izvēlēti Latvijas bokseri Andrejs Loginovs, Kristaps Briedis, Andrejs Pokumeiko, Reinis Porozovs un Ričards Bolotņiks.

Sestdien noritēja oficiālās svēršanās procedūras un visiem bokseriem izdevies iekļauties nepieciešamajās svara kategorijās.

Dienu pirms pasākuma ir parādījies neliels pozitīvs uztraukums, gandrīz kā pašam rīt būtu jākāpj ringā cīnīties. Šoreiz gan būšu mainītā lomā un kopā ar skatītājiem atbalstīšu Latvijas bokserus no skatītāju vietām, stāsta Briedis.

Plānots, ka otrais turnīrs varētu notikt septembra beigās vai oktobra sākumā, kamēr trešais – gada noslēgumā. Šajos šovos Briedis gan negrasās boksēties.

Pēc Brieža domām šie pasākumi būs lieliska iespēja jaunajiem Latvijas bokseriem sevi parādīt starptautiskajai auditorijai un ievērojami saīsināt ceļu līdz sporta veida virsotnēm, ko vairāk kā desmit gadus gājis arī pats Briedis.

Latvijas bokseru vidū nav spilgtu vārdu, kurus varētu izcelt, bet mēs tagad veidojam viņiem iespēju sevi pierādīt. Mūsu bokseri tikai tagad sper pirmo soli boksa virtuvē. Man nebija tādas iespējas, tāpēc jāpalīdz citiem. Par šo pretimnākšanu esmu parādā pateicību Empire Sport, kā arī Krievijas kompānijai Myagkov, kas nodrošina iespēju Latvijas bokseriem samaksāt par viņu darbu un par šovu nepalikt nevienam parādā, teica Briedis.

Cīņu pasākums Hard and Heavy svētdien sāksies plkst.20. Biļetes uz Brieža atbalstīto pasākumu ir pieejamas pārdošanā Biļešu Servisa kasēs, bet tiešraidē to pārraidīs kanāls Viasat Sport Baltic.