1 komentārs

Par spīti lietum, ko šodien solījuši sinoptiķi, pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas atklās skeitborda sezonu. Skeitbordisti Gaismas pils priekšlaukumu izmantojuši arī iepriekš, taču tas nebija pielāgots trikiem un specifiskiem manevriem.

Gaismas pils laukums Daugavas pusē ir bijis iecienīta skeitbordistu tikšanās vieta, taču treniņu laikā vairākas detaļas bija sabojātas. Skeitbordistu pašu iniciatīva ļāvusi laukumu sakārtot un izveidot atbilstoši šā sporta veida un arī skrituļslidošanas vajadzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Madars Apse

Kā norāda skeitbordists Madars Apse, šī vieta ekstrēmo sporta veidu cienītāju vidū kļuvusi populāra tāpēc, ka ir radīti visi nepieciešamie apstākļi, lai varētu kvalitatīvi nodoties skeitbordam un skrituļslidošanai. “Perfektas maliņas, gluda, lēzena “grīda”, “trubas” atbilstošā izmērā un garumā. Maliņas ir perfekta biezuma, jo pasūtītas no skeitparku cēlējiem,” viņš skaidro. “900 sekunžu” klātbūtnē Madars demonstrē arī pāris trikus no sava arsenāla.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārstāvis Augusts Zilberts apliecina, ka skeitbordisti savā ziņā uzskatāmi par pirmajiem Gaismas pils iemītniekiem, jo te pulcējas jau no 2014. gada. “Kurš gan pirms 20 gadiem, kad bibliotēku cēla, zināja, ka laika gaitā skeitbords būs tik populārs, lielā mērā pateicoties šim jaunskungam Madaram Apsem,” viņš saka.

Video

TOP komentāri

  • Matiss Celmins
    0 0 0

    Matiss Celmins

    Varēs sadriskāt tās malas un atkal kāst nod. maks naudu par labošanu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl