Komentāri

Stokholmas Olimpiskais stadions ir vecākais no visiem, kuros notiek Dimanta līgas sacensības – tajā jau 1912. gadā risinājās Vasaras olimpiskās spēlēs, un kopš tā laika stadions ir vairākas reizes modernizēts. Stokholmas Olimpiskais stadions uzņems pēdējo Dimanta līgas posmu pirms fināliem septembrī Cīrihē un Briselē.

Stokholmā šķēpa mešanas sacensībās atkal startēs Latvijas rekordiste Madara Palameika, un pēc viņas uzvaras iepriekšējā posmā Londonā tieši šī sacensību disciplīna mūsu līdzjutējiem tagad ir uzmanības centrā. Londonā Madara uzvarēja ar 65,01 metru tālu metienu, otrās vietas ieguvēju Barboru Špotākovu pārspējot par 1 centimetru!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO – Madaras Palameikas uzvaras vērtais metiens Londonā:

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Latvijas šķēpmetēja Madara Palameika šobrīd ir otrā Dimanta līgas kopvērtējumā un pirms fināla centīsies šo pozīciju saglabāt. Starp konkurentēm ir arī olimpiskā čempione un pasaules rekordiste čehiete Barbora Špotākova, kura ir līdere kopvērtējumā un kuru Madara iepriekšējā posmā apsteidza par vienu centimetru… Vēl jāmin vācietes Linda Štāla un Katarina Molitore, Sanete Viljoena no DĀR, amerikāniete Kara Vingere un Margarita Dorožona no Izraēlas, kas būs Madaras galvenās konkurentes.

Kārtslēkšanā sievietēm spraiga solās būt kubietes Jarislejas Silvas, brazīlietes Fabianas Mureres, grieķietes Nikoletas Kirjakopulu un vācietes Zilkes Špīgelburgas spēkošanās. Tāllēkšanā zviedru cerība Mihels Torneuss centīsies uzvarēt olimpisko čempionu britu Gregu Razerfordu un divus no sezonas līderiem – amerikāni Markisu Dendiju un Zarku Visseru no DĀR. Augstlēkšanā atkal redzēsim sezonas līderi katarieti Mutazu Esu Baršimu, kurš centīsies revanšēties par neveiksmi iepriekšējā posmā. 200 m distancē – pagājušā gada Dimanta līgas uzvarētājs panamietis Alonso Edvardss pret francūzi Kristofu Lemetru, grieķi Likurgosu Cakonu un Anaso Džobodvanu no DĀR. 110 m/b distancē pasaules rekordistam un olimpiskajam čempionam Eriesam Meritam pretī stāsies ne tikai kubietis Orlando Ortega un francūzis Paskāls Martino-Legārs, bet arī Deivids Olivers un Sergejs Šubenkovs no Krievijas. Un tas vēl nav viss… Jau trešdien risināsies sacensības lodes grūšanā – gan vīriešiem, gan dāmām.”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā VSB:

Ceturtdien, 30. jūlijā

21.00 Dimanta līga vieglatlētikā. Stokholma

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl