Komentāri
Madara Palameika metīs šķēpu Dimanta līgas finālā Cīrīhē
Foto: EPA/SCANPIX

Dimanta līgas pirmajā finālā Šveices pilsētā Cīrihē šķēpu metīs arī Latvijas rekordiste Madara Palameika.

Dimanta līgas 2017. gada sezonā atlikuši divi finālposmi. Ceturtdien Cīrihē un 1. septembrī Briselē. Katrā no diviem fināliem tiks noskaidroti uzvarētāji 16 disciplīnās. Turklāt jau Cīrihē šķēpu metīs arī Latvijas rekordiste un Dimanta līgas pagājušās sezonas uzvarētāja Madara Palameika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēteris Siksnis, “Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika Šveices pilsētā Cīrihē ceturtdien cīnīsies par Dimanta līgas sacensību vieglatlētikā galveno balvu, un tiešraidē to translēs “Viasat Sport Baltic”.

Pagājušā gada DL kopvērtējuma uzvarētāja Palameika šogad līgas mačos startēja nepārliecinoši un finālposmam nekvalificējās, paliekot 9. vietā jeb kā pirmā “aiz strīpas” startam Cīrihē. Tomēr pirms dažām dienām kļuva zināms, ka dalību no finālposma mačiem atsaukusi austrāliete Keitrina Mičela, un viņas vietā startēs Palameika. Cīrihē ceturtdien norisināsies pirmais no diviem DL finālposmiem, kurā uzvarētājus noskaidros pusē no visām 32 disciplīnām. DL otrais finālposms norisināsies 1.septembrī Briselē.”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā “Viasat Sport Baltic”:

·     Ceturtdien, 24. augustā, plkst. 21.00 Dimanta līga vieglatlētikā. Cīrihe

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl