Komentāri
Madara Palameika metīs šķēpu Dimanta līgas finālā Cīrīhē
Foto: EPA/SCANPIX

Dimanta līgas pirmajā finālā Šveices pilsētā Cīrihē šķēpu metīs arī Latvijas rekordiste Madara Palameika.

Dimanta līgas 2017. gada sezonā atlikuši divi finālposmi. Ceturtdien Cīrihē un 1. septembrī Briselē. Katrā no diviem fināliem tiks noskaidroti uzvarētāji 16 disciplīnās. Turklāt jau Cīrihē šķēpu metīs arī Latvijas rekordiste un Dimanta līgas pagājušās sezonas uzvarētāja Madara Palameika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēteris Siksnis, “Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika Šveices pilsētā Cīrihē ceturtdien cīnīsies par Dimanta līgas sacensību vieglatlētikā galveno balvu, un tiešraidē to translēs “Viasat Sport Baltic”.

Pagājušā gada DL kopvērtējuma uzvarētāja Palameika šogad līgas mačos startēja nepārliecinoši un finālposmam nekvalificējās, paliekot 9. vietā jeb kā pirmā “aiz strīpas” startam Cīrihē. Tomēr pirms dažām dienām kļuva zināms, ka dalību no finālposma mačiem atsaukusi austrāliete Keitrina Mičela, un viņas vietā startēs Palameika. Cīrihē ceturtdien norisināsies pirmais no diviem DL finālposmiem, kurā uzvarētājus noskaidros pusē no visām 32 disciplīnām. DL otrais finālposms norisināsies 1.septembrī Briselē.”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā “Viasat Sport Baltic”:

·     Ceturtdien, 24. augustā, plkst. 21.00 Dimanta līga vieglatlētikā. Cīrihe

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl