Komentāri
”Lūšu” volejbolisti piecu setu duelī triumfē Latvijas kausa izcīņā
Foto: STANKEVIČS, JĒKABPILS LŪŠI

  Jēkabpils “Lūšu” volejbolisti svētdien kļuva par Latvijas kausa ieguvējiem, finālmačā piecos setos ar 3-2 (12:25, 25:16, 31:29, 20:25, 15:11) uzvarot valsts čempioni RTU/”Robežsardzi”. “Lūši” komanda Latvijas kausa finālā bija iekļuvusi pirmo reizi vēsturē.

Pirmajā setā drošu uzvaru ar 25:12 guva RTU/”Robežsardze”, bet jēkabpilieši revanšējās un otro setu vinnēja ar 25:16. Ļoti sīva izvērtās trešā seta nogale, kurā bezkompromisu cīņā uzvaru ar 31:29 guva “Lūši”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtajā setā daudz sekmīgāki bija rīdzinieki, kuri izšķirošo izrāvienu veica seta otrajā pusē, nodrošinot uzvaru ar 25:20. Pēc ceturtā seta rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 2-2, līdz ar to uzvarētājs tika noskaidrots izšķirošajā, piektajā, setā.

Piektā seta sākumā RTU/”Robežsardze” volejbolistiem izdevās iegūt divu punktu pārsvaru, taču jēkabpilieši pietuvojās un panāca izlīdzinājumu. Seta galotnē RTU/”Robežsardze” pieļāva kļūdu piespēlē, kas “Lūšiem” ļāva panākt 10:8. Turpinājumā rīdzinieki vairākas reizes pietuvojās līdz mīnus vienam punktam, taču pēc bumbas raidīšanas autā “Lūši” panāca 14:11. Izspēlējot pirmo mačbumbu, pretinieki skāra tīklu, kas jēkabpiliešiem ļāva uzvarēt ar 15:11 un triumfēt Latvijas kausā.

Ar 12 punktiem uzvarētājiem rezultatīvākais bija Pāvels Jemeļjanovs, deviņus punktus guva Bariss Čebotarjovs, astoņi punkti Rihardam Puķītim, bet ar septiņiem atzīmējās Stass Ļaščinsks.

Savukārt rīdziniekiem ar 15 punktiem rezultatīvākais bija Gatis Garklāvs, bet 14 punkti Andrejam Zavorotnijam.

Vīriešu turnīrā vairākus gadus par kausa ieguvēju kļuvusi komanda, kas vispirms sestdien uzvar pusfinālā, bet svētdien – finālā. Šogad uzvarētāji pusfinālā tika noskaidroti divu spēļu summā, nonākot pat līdz tā sauktajam zelta setam.

Kausa izcīņas favorīti RTU/”Robežsardze” pusfinālā divu maču summā pieveica “Poliurs”/”Ozolnieki”, kamēr “Lūši” pārspēja pagājušā gada kausa ieguvējus “Biolars”/”Jelgava”.

Baltijas līgā no šīm komandām vislabāk klājas “Lūšiem”, kuri ir augstajā ceturtajā vietā, kamēr RTU/”Robežsardze” ieņem vien astoto pozīciju.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl