LOV: Rebeka Koha noslēdz sportistes karjeru

Latvijas Olimpiskās vienības valdes priekšsēdētājs Einārs Fogelis šodien paziņojis, ka par labu sportistes karjeras noslēgšanai lēmusi latviešu svarcēlāja Rebeka Koha, ziņots Latvijas Olimpiskās komitejas ”Twitter” kontā.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • S

  S

  Redzot bildes, rodas jautájums- kas tas ir, vai islama tradíciju Eiropas versija?PR akcija?Kaut vai publiski sieviete vírietim picpauná, ka pie mums saka. Slikti, ka skaista latviesu meitene tá izrádás.
 • Inese Lejiņa

  Inese Lejiņa

  Rebeka, Jēzus ir Kungs, Jēzus ir dzīvs un Jēzus tevi mīl. Es arī šim scenārijam izgāju cauri. Pilnīgi piekrītu iepriekšējiem komentāriem. Sāc mācīties arābu valodu, lai ātrāk saprastu, kādos lamu vārdos tevi lamā un ko gatavojas darīt. Sevišķi traki iet bagātām vāciete, itāliete-ik pa laikam izvelk kādu no Sarkanās jūras. Mani Dievs pasargāja, to novēlu tev un visām, kas ir zem šī Spiediena.
 • jaaa

  jaaa

  Un pec gadina nomainis melno paltraku ar bumbu vestiti! Cerams ,kad pie mums atpakal nevilksies ar savam davaninam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • dullais janka
 • Xcc
 • Alfisa

  Alfisa

  Pēc musulmaņu tradīcijām ir jābūt saderināšanās bildēm, kur tās ir? Kur ir bildes ar nākamā vīra vecākiem? Kāds datums kāzām?
  Pašreiz izskatās bēdīgs pasāciens. Paranža, atteikusies no sporta un viss..
  Saņemies meitene!
 • Draudzene

  Draudzene

  Rebeka, lūdzu neizdari to pašu kļūdu ko es.. Īsti musulmaņi nedzer vīnu un neskūpsta līgavas publiski, kā tas bija redzams Jūsu iepriekšējās bildēs.. neticu, ka pēkšņi viņu kaut kas ir apskaidrojis.. kā vien tas, ka viņa sasniegumi nav uz pusi salīdzināmi ar tavējiem. Jūs pat neesat precējušies.. Mans stāsts beidzās ar EU pilsonības iegūšanu un tukšiem solījumiem. Zinot šos vīriešus, viņam aizir aizskaroši tas, ka kā sportiste esi par viņu pārāka. Respektēju - Tavs sporta veids nav viegls priekš sievietes, bet... liec viņam gaidīt.. vismaz gadu - lai sevi tiešām pierāda.
  • Daudzene

   Daudzene

   Man sāp sirds noskatoties kā, acīm redzami un pēc iepriekš nostrādātas shēmas muļķo mūsu meitenes. Zinu, jo katram tam posmam izgāju pati cauri. Tik daudz pašpārliecības pietika, lai pateiktu, ka islamu nepieņemšu un punkts. Ar to arī beidzās, bet mīla un vārdi nebeidzās, līdz attiecīgajam ES spiedojam pasē.
 • Ivars Makševics
 • Beta

  Beta

  Latvietes ir ļoti skaistas, tāpec uz vietējo meiteņu fona viņa ne ar ko īpaši neizceļas un tādu bagātu slavenību un smukulīti šeit diez vai atrastu tik viegli. Bet ārzemēs tāda Koha skaitās uber supermodele, tur miljonāri kaujās dēļ tādām.
 • Džo

  Džo

  Dura,bļ.Ja sanāk aizbraukt kaut vai uz to pašu Briseli...ieejiet darba dienā vai nu C&A,vai H&M....tur šitie monstri mudž,ka vemt gribas...es domāju - tagadējās Kohas....visas vienādas - paltraks,džinsi un botas...bērns vēderā,bērns ratos,bērns pie rokas....Uz priekšu,Koha!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!