LOK vadītājs: Brāļu Dukuru lēmums par boikotu bijis “vairāk emocionāls”

Komentāri

Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija pieņēmusi nebijušu lēmumu – sportistu protestu dēļ pārcelt Pasaules čempionāta norises vietu. Kategoriski pret startēšanu Sočos bija Latvijas skeletonisti, kuru balss iespējams bija izšķirošā šāda lēmuma pieņemšanā.

Pasaules bobsleja un skeletona elite pasaules čempionus noskaidros nākamā gada februārī. Vēl pirms Soču olimpiskajām spēlēm, par čempionāta norises vietu tika izraudzīta Krievija, tomēr jau šī gada sākumā Latvijas skeletona saime paziņoja, ka Sočos nekādā gadījumā nestartēs. Šāds lēmums, tika balstīts gan uz notikumiem Olimpiskajās spēlēs pirms diviem gadiem, gan Krievijas dopinga sistēmas izmeklētāja Ričarda Maklārena ziņojumu par atklātajiem pārkāpumiem. 13. decembra vakarā kļuva zināms, ka sacensības Sočos nenotiks,  Latvijas olimpiskās komitejas prezidents, Aldons Vrubļevskis skaidro, kāpēc šāds lēmums tika pieņemt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Dukuru lēmuma boikotēt pasaules čempionātu viņu pozīcijai pievienojās arī citi, un gatavību nedoties uz planētas meistarsacīkstēm Sočos bija izteikušas arī Dienvidkoreja, Lielbritānija, ASV un Austrija. Mūsu skeletona izlase šobrīd atrodas Ziemeļamerikā un Dainis Dukurs izteicies, ka ir priecīgs par to, ka triumfējusi taisnība un, ka Soču trasē brāļi Dukuri vairs nebraukšot nekad.

Starptautiskā dopinga aģentūra pati nevar veikt nekādas sankcijas pret valstīm, federācijām vai sportistiem, tikai konstatējot dopinga lietošanas faktu paziņot to federācijām, kuras pēc tam rīkojas atbilstoši saviem statūtiem. Aģentūra gan aicinājusi visas starptautiskās federācijas šobrīd nepiešķirt Krievijai augsta ranga sacensību rīkošanu, kamēr nav pārliecības, ka dopinga sistēma šajā valstī ir pilnībā sagrauta.

Jaunā Pasaules bobsleja un skeletona norises vieta tiks nosaukta tuvākajā laikā un gatavību uzņemt sacensības izrādījusi Vācija.

Savukārt sporta pasaule gaida, vai šim notikumam nesekos nākamie – Krievijas sportistu diskvalifikācijas un Soču rezultātu anulēšana, kas nozīmētu arī medaļu pārdali un, visticamāk, mainītos arī Latvijas sportistu vietas olimpiskajā tabulā, kā arī iegūtās medaļas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl