Lipmans aizstāv Krieviju dopinga skandālā un uzskata, ka šī ir politiska lieta

11 komentāri
Lipmans aizstāv Krieviju dopinga skandālā un uzskata, ka šī ir politiska lieta
Foto: F64

Bijušais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans, kurš aizvien ir “Grindex” padomes loceklis un lielākais akcionārs, intervijā radio “Baltkom” nācis klajā ar skandaloziem izteikumiem, dopinga skandālā aizstāvot Krievijas pozīciju.

“Es esmu dziļi pārliecināts, ka 70% tā lieta tīri politiska. (..) Dopings tiek lietots, bet ne tikai Krievijā, arī citās pasaules valstīs. Es domāju, ka Krieviju pielaidīs Olimpiādei, savādāk vienkārši nevar būt!”,  teica Lipmans.

Raidījumā Lipmans kārtējo reizi uzsvēra, ka drīzumā tiks uzņemts Starptautiskās Ledus hokeja federācijas Slavas zālē, lai gan iepriekš šīs viņa runas neapstiprinājās.

Uz jautājumu, kādēļ. viņaprāt, “Dinamo Rīga” tik slikti spēlē, Lipmans apgalvoja: spēlētāji pārāk daudz domā par savu  privāto biznesu, arī uz laukuma, un tas traucē sasniegt rezultātu.”Katrs spēlētājs domā, kā ies biznesā. Jūs paskatieties – vadošajiem spēlētājiem, katram ir savs bizness. Viens ar kaut ko tirgojas, otrs kaut ko vēl dara, viņiem galvā visu laiku domas par biznesu. Tas ir ļoti grūti,” viņš sacīja.

Lipmanam ar biznesu pašam sokas tīri labi. Šī gada “Miljonāru topā” par otru bagātāko ģimeni Latvijā atzīta Lipmanu ģimene – Kirovs un Anna, arī viņa sieva ir “Grindex” padomē. Kopumā Lipmanu ģimenes īpašumu kopvērtība  gan samazinājās par 12 miljoniem eiro līdz 58 miljoniem eiro.

Lipmans aktīvi ziedojis partijām – laikā no 2005. līdz 2014. gadam 68 646 eiro. Pēdējās trīs reizes viņš ziedojis “Par Labu Latviju”, “Saskaņai” un ZZS.