Liepiņam 56.vieta Polijas tūres individuālajā braucienā, uzvaru izcīna francūzis Kavaņā

0 Komentāru
Liepiņam 56.vieta Polijas tūres individuālajā braucienā, uzvaru izcīna francūzis Kavaņā
EPA/SCANPIX

Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš no “Trek – Segafredo” komandas sestdien ieņēma 56.vietu UCI Pasaules tūrē iekļautā daudzdienu velobrauciena “Tour de Pologne” sestajā posmā, kurā sportisti veica individuālo braucienu.

Tūres priekšpēdējā posmā riteņbraucējiem vienatnē bija jāveic 19,1 kilometru gara un līdzena distance Katovices apkārtnē.

Labāko rezultātu uzrādīja “Deceuninck – Quick Step” komandas franču riteņbraucējs Remī Kavaņā, kurš šo posmu veica 22 minūtēs un desmit sekundēs. Otrais ar 13 sekunžu deficītu bija viņa komandas biedrs un kopvērtējuma līderis Žuāu Almeida no Portugāles, bet vēl trīs sekundes atpalika mājinieks Macejs Bodnars (“BORA – hansgrohe”).

Liepiņš bija vienu minūti un 27 sekundes lēnāks par uzvarētāju, kas viņam deva 56.vietu 141 braucēja konkurencē.

Svētdien sacensību noslēgumā riteņbraucēji no Zabžes līdz Krakovai veiks 145,1 kilometra garu posmu ar trešās kategorijas kāpumu etapa pirmajos 20 kilometros.

Kopvērtējumā joprojām vadībā ir otrā un ceturtā posma uzvarētājs Almeida, kurš par 26 sekundēm apsteidz slovēni Mateju Mohoriču (“Bahrain – Victorious”) un par 33 sekundēm – poli Mihalu Kvjatkovski (“Ineos Grenadiers”). Liepiņš līderim zaudē 29 minūtes, kas dod 103.vietu, bet aktīvākā braucēja vērtējumā dobelnieks ir otrais, piekāpjoties vien Polijas izlases riteņbraucējam Lukašam Ovsjanam.

Pagājušajā gadā kopvērtējumā uzvarēja beļģis Remko Evenepūls. Šogad Polijas tūre svin savu 78.gadskārtu.

0 Komentāru