Lielisku sezonu aizvadījušais riteņbraucējs Liepiņš pievienojas “One Pro” komandai

0 Komentāru
Lielisku sezonu aizvadījušais riteņbraucējs Liepiņš pievienojas “One Pro” komandai
Foto: AFP/SCANPIX

Lielisku sezonu aizvadījušas šosejas izlases riteņbraucējs Emīls Liepiņš noslēdzis līgumu ar vienu no vadošajām Starptautiskās Riteņbraukšanas federācijas (UCI) kontinentālā līmeņa komandām “One Pro”.

Liepiņš ir viens no pieciem “One Pro” komandas jaunpienācējiem, komandas vadītājam Metam Vilsonam paužot gandarījumu par nākamās sezonas sastāvu.

Komandā nākamajā sezonā būs desmit braucēji. “Sastāvs ir mazāks nekā iepriekšējos gados, taču tas ļaus vairāk uzmanību veltīt katram braucējam, palīdzot viņiem attīstīties un parādīt visu potenciālu. Komandas sastāvs ir sabalansēts, jo tajā ir talantīgi sprinteri un sportisti, kuru velobraucienos var cīnīties par uzvaru kopvērtējumā,” norādījis Vilsons.

Lielbritānijas komanda “One Pro” šosezon UCI komandu rangā ieņēma 57.vietu, taču pērn bija 35.vietā.

Šo sezonu Liepiņš sāka “Rietumu Banka-Rīga” komandā, bet no augusta karjeru kā stažieris turpināja “Delko Marseille Provence KTM” rindās, kuru pārstāv arī Gatis Smukulis, bet vienības sporta direktors ir bijušais Latvijas profesionālais riteņbraucējs Arvis Piziks, kamēr mehāniķis – Kristaps Osis.

Liepiņš šogad uz goda pjedestāla UCI kategorijas sacensībās kāpa 11 reizes un vēl divas reizes tika daudzdienu velobraucienu kopvērtējumu trijniekā.

Jau vēstīts, ka pēc ģenerālsponsora zaudēšanas nākamajā sezonā “Rietumu Banka – Rīga” vienībai vairs nebūs UCI kontinentālās komandas statuss.

0 Komentāru