Komentāri
Lielisks Šicu sniegums palīdz Latvijas kamaniņu braucējiem atkal izcīnīt otro vietu stafetē
Foto: AP/SCANPIX

Pateicoties lieliskam brāļu Andra un Jura Šicu sniegumam, Latvijas kamaniņu braucēju izlase sestdien izcīnīja otro vietu Leikplesidas trasē ASV notikušā Pasaules kausa otrā posma stafetes sacensībās.

Latviju stafetē pārstāvēja brāļi Šici, Elīza Cauce un Inārs Kivlenieks. Pēc Cauces un Kivlenieka startiem Latvija no līderiem ASV sportistiem atpalika jau par 1,2 sekundēm, tomēr Šici atguva vairākas desmitdaļas un finišā spēja apsteigt vairākas komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja amerikāņi Erina Hemlina, Kriss Mezdzers, kā arī Džastins Krīvsons un Endrjū Šerks, kuri Latvijas komandu apsteidza par 0,871 sekundi. Savukārt trešo vietu guvusī Krievija no latviešiem atpalika vien par 0,057 sekundēm.

Kļūdas pieļāva Vācijas un Austrijas divnieki, šīm spēcīgajām komandām paliekot vien septītajā un desmitajā pozīcijā. Latvija pie godalgas stafetē tikusi otrajā etapā pēc kārtas, jo pirms nedēļas Īglsas trasē guva otro vietu. Toreiz Kivlenieka vietā startēja Artūrs Dārznieks. Savukārt Leikpleisidā vēl vienu godalgu Latvijai sagādāja Šici, kuri guva bronzu divnieku sacensībās.

Līdz ar to Latvijas izlase ar 170 punktiem izvirzījusies Pasaules kausa stafetes sacensību kopvērtējuma vadībā. Otrā ar 150 punktiem ir ASV, kas par četriem punktiem apsteidz Vāciju.

Zīmīgi, ka trijās individuālajās disciplīnās amerikāņu sportisti kopā tika pie piecām godalgām – aizņēma visu goda pjedestālu dāmu sacensībās un guva dubultuzvaru starp vīriem.

Pāris stundas iepriekš sestdien Cauce dāmu sacensībās guva augsto, sesto, vietu. Vienīgā Latvijas pārstāve pēc pirmā brauciena bija piektajā vietā, tomēr otro tik sekmīgi neaizvadīja un vienu pozīciju zaudēja. Savukārt visu goda pjedestālu sensacionāli aizņēma vietējās ASV sportistes. Sacensībās uzvaru guva Erina Hemlina, kura par 0,175 sekundēm apsteidza Emiliju Svīniju, bet trešā palika Samera Bričera.

Labākā no vācietēm bija pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvēja Natālija Geisenbergere no Vācijas, kura izcīnīja ceturto vietu, bet Cauci apsteidza arī piekto vietu guvusī Tatjana Ivanova. Cauce divu braucienu summā no uzvarētājas atpalika par 0,525 sekundēm. Pērn šajā trasē Cauce piedzīvoja smagu kritienu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl