Komentāri
Lieliski – Melbārdis ātri atguvis formu, Īglsā labi nobrauc arī Ķibermanis un Žaļims
Foto: EPA/LETA

  Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītais divnieks sestdien Austrijas trasē Īglsā notiekošā Pasaules kausa septītā posma sacensībās izcīnīja sudraba godalgu, kamēr pirmajā desmitniekā bija arī Oskara Ķibermaņa un Uģa Žaļima pilotētās ekipāžas.

Par sacensību uzvarētāju pārliecinoši kļuva vācieša Frančesko Frīdriha divnieks, kas bija pirmais arī pēc pirmā brauciena. Melbārdis kopā ar stūmēju Jāni Strengu no Vācijas sportistiem atpalika par 0,73 sekundēm. Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Austrijas pilota Benjamina Maiera vadītais divnieks, ko Melbārdis apsteidza par 0,07 sekundēm.

Foto

Savukārt Ķibermanis un Žaļims pēc pirmā brauciena bija attiecīgi septītajā un devītajā vietā, tomēr abas ekipāžas otro braucienu veica lēnāk. Līdz ar to noslēgumā Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni bija astotajā vietā, kamēr Žaļimam ar Jāni Jansonu tomēr izdevās saglabāt devīto pozīciju. Šī ir pirmā reize šosezon, kad Melbārdis divnieku sacensībās kāpj uz goda pjedestāla.

Tāpat sestdien sacentīsies dāmas, bet svētdien notiks sacensības četriniekiem.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc septiņiem posmiem līderpozīcijā ar 1320 punktiem ir Frīdrihs, kamēr 1219 punkti ir amerikānim Stīvenam Holkombam, kurš sestdien nestartēja, bet trešo vietu ar 1170 punktiem ieņem krievs Aleksandrs Kasjanovs.

Tikmēr Ķibermanis ar piecos posmos izcīnītiem 928 punktiem ieņem desmito pozīciju, bet Žaļims ar 784 punktiem ir 13.pozīcijā. Savukārt Melbārdis ar 682 punktiem četros posmos pakāpies uz dalītu 15.pozīciju.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl