Komentāri
Lieliski! Latvijas U-19 florbolisti izcīna piekto vietu pasaules čempionātā

Latvijas U-19 florbola izlase Zviedrijā notiekošajā pasaules čempionātā spēlē par piekto vietu pārspēja vienaudžus no Dānijas ar rezultātu 7:3. 

Šis pasaules čempionāts junioru izlasei bija devītais, labākos sasniegumus izcīnot 2001. un 2005.gadā, kad ieņemta augstā ceturtā vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātu spēles 40.sekundē atklāja Klāvs Ozoliņš, perioda vidū Lauris Alvis Stiprais rezultātu dubultoja-2:0. Pusotru minūti pirms perioda beigām Jānis Ragovskis guva trešos vārtus.

Otrais periods bija mazāk rezultatīvs un vienīgos vārtus guva Latvijas florbolists Popovs, palielinot rezultāta starpību līdz četriem vārtiem.  Dānijas izlase savus pirmos vārtus guva trešā perioda sākumā, taču uz katru dāņu precīzo metienu, latvieši atbildēja ar gūtiem vārtiem, tādejādi svinot uzvaru ar 7:3.

Par mača labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika nosaukts Ragovskis.

Aināra Juškēviča trenētie Latvijas jaunie florbolisti čempionāta ievadā trešdien ar 5:11 kapitulēja Čehijai, lai gan pēc diviem periodiem rezultāts bija neizšķirts 5:5, ceturtdien tika ciests zaudējums 5:6 Šveicei, bet piektdien ļoti rezultatīvā cīņā ar 13:10 pārspēta Polija.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl