Komentāri
Lieliski! Latvijas U-19 florbolisti izcīna piekto vietu pasaules čempionātā

Latvijas U-19 florbola izlase Zviedrijā notiekošajā pasaules čempionātā spēlē par piekto vietu pārspēja vienaudžus no Dānijas ar rezultātu 7:3. 

Šis pasaules čempionāts junioru izlasei bija devītais, labākos sasniegumus izcīnot 2001. un 2005.gadā, kad ieņemta augstā ceturtā vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātu spēles 40.sekundē atklāja Klāvs Ozoliņš, perioda vidū Lauris Alvis Stiprais rezultātu dubultoja-2:0. Pusotru minūti pirms perioda beigām Jānis Ragovskis guva trešos vārtus.

Otrais periods bija mazāk rezultatīvs un vienīgos vārtus guva Latvijas florbolists Popovs, palielinot rezultāta starpību līdz četriem vārtiem.  Dānijas izlase savus pirmos vārtus guva trešā perioda sākumā, taču uz katru dāņu precīzo metienu, latvieši atbildēja ar gūtiem vārtiem, tādejādi svinot uzvaru ar 7:3.

Par mača labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika nosaukts Ragovskis.

Aināra Juškēviča trenētie Latvijas jaunie florbolisti čempionāta ievadā trešdien ar 5:11 kapitulēja Čehijai, lai gan pēc diviem periodiem rezultāts bija neizšķirts 5:5, ceturtdien tika ciests zaudējums 5:6 Šveicei, bet piektdien ļoti rezultatīvā cīņā ar 13:10 pārspēta Polija.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl