Komentāri
Lieliski! Latvijas U-19 florbolisti izcīna piekto vietu pasaules čempionātā

Latvijas U-19 florbola izlase Zviedrijā notiekošajā pasaules čempionātā spēlē par piekto vietu pārspēja vienaudžus no Dānijas ar rezultātu 7:3. 

Šis pasaules čempionāts junioru izlasei bija devītais, labākos sasniegumus izcīnot 2001. un 2005.gadā, kad ieņemta augstā ceturtā vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātu spēles 40.sekundē atklāja Klāvs Ozoliņš, perioda vidū Lauris Alvis Stiprais rezultātu dubultoja-2:0. Pusotru minūti pirms perioda beigām Jānis Ragovskis guva trešos vārtus.

Otrais periods bija mazāk rezultatīvs un vienīgos vārtus guva Latvijas florbolists Popovs, palielinot rezultāta starpību līdz četriem vārtiem.  Dānijas izlase savus pirmos vārtus guva trešā perioda sākumā, taču uz katru dāņu precīzo metienu, latvieši atbildēja ar gūtiem vārtiem, tādejādi svinot uzvaru ar 7:3.

Par mača labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika nosaukts Ragovskis.

Aināra Juškēviča trenētie Latvijas jaunie florbolisti čempionāta ievadā trešdien ar 5:11 kapitulēja Čehijai, lai gan pēc diviem periodiem rezultāts bija neizšķirts 5:5, ceturtdien tika ciests zaudējums 5:6 Šveicei, bet piektdien ļoti rezultatīvā cīņā ar 13:10 pārspēta Polija.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl