Komentāri

Sestdien Tērvetē sākās taku skrējienu seriāla “Stirnubuks” ceturtā sezona. Sauli un koptās Tērvetes takas baudīja vairāk nekā četrarpus tūkstoši skrējēju.

Šogad “Stirnubuka” seriālā būs septiņi taku skrējieni. Bez Tērvetes Latvijas takas varēs izskriet arī Ogrē, Piebalgā, Kamparkalnā, Šlokenbekā, Gaiziņkalnā un Līgatnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tērvetē garākajā “Lūša” skrējienā pirmais finišēja jēkabpilietis Anatolijs Macuks. Dāmām žiglākā garākajā distancē bija rīdziniece Vita Devjatņikova. Jau 5. maijā taku skrējēji ir gaidīti Ogres Zilo kalnu trasēs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl