Lielā pieprasījuma dēļ atvērtas papildu sēdvietas uz Brieža cīņu pret Peresu

1 komentārs
Lielā pieprasījuma dēļ atvērtas papildu sēdvietas uz Brieža cīņu pret Peresu
Bokseris Mairis Briedis aizvada atklāto treniņu gatavojoties 30.septembrī "Arēnā Rīga" plānotajam Pasaules boksa supersērijas duelim ar kubieti Maiku Peresu. (Paula Čurkste / LETA)

Lielā pieprasījuma dēļ “Arēnā Rīga” atvērtas papildu sēdvietas uz Latvijas boksera Maira Brieža sestdien gaidāmo Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņu pret kubieti Maiku Peresu, informē sportista pārstāvji.

“Biļešu serviss” papildus laidis klajā 500 sēdvietu biļetes.

Sagaidāms, ka Briedis sestdien ringā dosies piepildītā arēnā, kas kļūs par visu laiku apmeklētāko cīņu sporta pasākumu Latvijā.

Šonedēļ, gatavojoties cīņai, bokseriem ir paredzēti vairāki publiskie pasākumi, tostarp iespēja otrdien no plkst. 12.00 tirdzniecības centrā “Domina Shopping” klātienē vērot Peresa un Brieža publiskos treniņus uz tirdzniecības centrā speciāli šim notikumam uzstādīta boksa ringa.

“Kad sāku nodarboties ar boksu, varēju tikai sapņot, ka kādu dienu ringā došos pie izpārdotām “Arēna Rīga” tribīnēm. Šobrīd jau ar nepacietību gaidu sestdienu un ceru redzēt lielu atbalstītāju skaitu arī otrdienas publiskajā treniņā, lai Peress jau laikus var sajust kripatiņu no tā, kas viņu sestdien sagaidīs arēnā,” pauda Briedis.

Biļetes uz sestdienas cīņu ierobežotā skaitā un kategorijās ir pieejamas “Biļešu serviss” kasēs, to cena ir no 20,60 eiro.

Sestdienas dueļa uzvarētājs supersērijas pusfinālā spēkosies ar ukraini Oleksandru Usiku, kurš savā ceturtdaļfinālā pārspēja vācieti Marko Huku.

Foto: Maira Brieža atklātais treniņš pirms cīņas ar Maiku Peresu

Boksa vēsturē nebijušā turnīrā astoņi labākie pirmā smagā svara bokseri izslēgšanas sacensību formātā cīnīsies ne tikai par leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempionu jostām.

Patlaban 32 gadus vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis visās 22 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot. Iepriekšējo dueli viņš aizvadīja 1.aprīlī, kad Dortmundē pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma 12 raundu cīņā uzveica vietējo favorītu Huku un kļuva par pirmo Latvijas bokseri, kurš ieguvis čempiona jostu kādā no prestižākajām kategorijām, kļūstot par WBC čempionu.

Tikmēr Peress ir 2004.gada pasaules junioru čempions, bet profesionālajā ringā 31 gadu vecais bokseris izcīnījis 22 uzvaras, 14 no tām noslēdzot ar nokautu, vienu reizi cīnījies neizšķirti un cietis divus zaudējumus. Iepriekšējo cīņu viņš aizvadīja jūnijā, pēc 29 sekunžu ilga dueļa nokautējot slovāku Viktoru Biščaku. Pirms tam viņš cīnījās smagajā svarā, 2015.gada maijā cīņā par WBC sudraba jostu piekāpjoties Aleksandram Povetkinam.

Tikmēr otrā zarā IBF čempions Murats Gasijevs no Krievijas mērosies spēkiem ar poli Kšištofu Vlodarčiku, šī dueļa uzvarētājam pēc tam tiekoties ar WBA čempionu Junieru Dortikosu no Kubas, kurš aizvadītajā nedēļas nogalē pārspēja krievu Dmitriju Kudrjašovu.

1 komentārs