Līdzjutējiem  tirdzniecības centrā Alfa būs iespēja uzrakstīt novēlējumu olimpiešiem

Pievienot komentāru
Līdzjutējiem  tirdzniecības centrā Alfa būs iespēja uzrakstīt novēlējumu olimpiešiem
Foto: facebook.com/Alfaparks ()

Tirdzniecības centrā Alfa otrdien tika atklāta Spēka siena, uz kuras līdz 24.jūlijam katrs varēs uzrakstīt savu vēlējumu Latvijas sportistiem šovasar gaidāmajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

Alfas vadītāja Liene Apine atklāšanas pasākumā atzīmēja, ka pirmo reizi sportisti no Latvijas teritorijas olimpiskajās spēlēs piedalījās pirms 104 gadiem. “Šodien mums visiem klātesošajiem ir tas gods būt par vēstures lieciniekiem un atbalstīt Latvijas sportistus olimpiskajās spēlēs jau 23.reizi. Sportisti dod mums emocijas, vērojot viņu startus, tāpat arī mēs viņiem varam dot enerģiju, tāpēc tirdzniecības parka Alfa vārdā aicinu visus līdzjutējus atbalstīt sportistus un sniegt savus vēlējumus, rakstot labas domas uz šīs Spēka sienas.”

Apine Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentam Aldonam Vrubļevskim pasniedza līdzjutēju veidotu jostu, kurā iekšā ieaustas pozitīvas emocijas un labi vēlējumi.

“Uzsākot ceļu uz Riodežaneiro, pirms vairāk nekā gada LOK sāka izstrādāt jauno komandas identitāti. Šī pīnes josta kļuva par vienu no pamatelementiem, un tā atspoguļosies arī olimpiešu tērpos. Šī josta noteikti ceļos uz Riodežaneiro, atradīsies olimpiskajā ciematā, kur sportisti to katru dienu varēs redzēt. Ceru, ka sportisti uzlādēsies ar enerģiju, kas ielikta, aužot šo jostu. Šajā pīnē vairāki diegi un virzieni savijās kopā, radot spēcīgu bizi, ko neviens nespēj saraut. Tāda būs mūsu komanda arī olimpiskajās spēlēs,” sacīja Vrubļevskis.

“Atbalsts sportistiem ir ļoti svarīgs. Tādēļ šī iniciatīva – atvērt brīvi pieejamo Spēka sienu, kur katrs var uzrakstīt Latvijas olimpiešiem labus vēlējumus, būs uzlādējošs moments, kas sportistiem dos enerģiju, kā arī parādīs, ka olimpiešus atbalsta ļoti daudz Latvijas iedzīvotāju,” piebilda LOK prezidents.

“Jebkuram cilvēkam ir nepieciešams atbalsts, domāju, ka olimpiešiem tas ir vajadzīgs visvairāk. Nāciet, rakstiet savus novēlējumus un turiet par mums īkšķus Riodežaneiro. Cerams viss izdosies,” teica šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, kurš pagājušajā nedēļā tika kronēts par Eiropas čempionu, arī pats uz Spēka sienas uzrakstot novēlējumu saviem kolēģiem – “Lai izdodas piepildīt olimpisko sapni.”

Olimpiskās spēles notiks no 5. līdz 21.augustam, bet Latviju tajā, visticamākais, pārstāvēs 30 sportisti. Pirmdien visos sporta veidos noslēgusies atlase, bet jau ceturtdien plānots izziņot galīgo Latvijas izlases sastāvu.