Līdzjutēji silti sagaida mājās Ostapenko, tikmēr sportiste stāsta par grūto finālu

Komentāri

Starptautiskajā lidostā “Rīga” pirmdienas vakarā vairāki simti līdzjutēju ar ziediem, apsveikumiem un mūziku sagaidīja Latvijas tenisisti Aļonu Ostapenko, kura kopā ar savu mammu un komandu atgriezās dzimtenē no Parīzes.

Ostapenko uzvara Francijas atklātajā čempionātā kļuvusi par vienu no lielākajiem sasniegumiem Latvijas sporta vēsturē. Viņa Parīzē piedalījās tikai astotajā “Grand Slam” pamatturnīrā, kā arī ir pirmā neizsētā tenisiste kopš 1933. gada, kas spējusi triumfēt Francijas atklātajā čempionātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

20 gadus un četras dienas vecā Ostapenko ir jaunākā tenisiste, kas uzvarējusi šajā turnīrā kopš Ivas Majoli 1997. gadā, bet “Grand Slam” sacensībās jaunākā čempione kopš 2006. gadā ASV atklātajā čempionātā triumfēja Marija Šarapova.

Video: līdzjutēji sagaida mājās Aļonu, tikmēr sportiste stāsta par grūto finālu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl