Komentāri
Lepojamies! Zāģeris triumfē spēkavīru Čempionu līgas finālposmā, iegūstot kilogramu zelta
Foto: stiprinieki.lv

Latvijas labākais spēkavīrs Dainis Zāģeris sestdien Dubaijā triumfēja Čempionu līgas finālposmā, balvā iegūstot kilogramu zelta, vēsta organizatori.

Zāģeris Dubaijā ieradās kā kopvērtējuma līderis, kas viņam arī deva handikapu pirms sacensībām, jo viņš tās uzreiz iesāka ar desmit punktiem. Sacensībās divu dienu garumā tika aizvadīti seši vingrinājumi un noslēgumā latvietis tika pie 56 punktiem. Otro vietu ar 48 punktiem guva polis un pērnā gada Čempionu līgas uzvarētājs Kšištofs Radzikovskis, kamēr trešais ar 46 punktiem palika slovēnis Matjazs Belsaks.

Zīmīgi, ka pēc pirmās dienas Zāģeris bija priekšā polim vien par vienu punktu. Par triumfu Zāģeris balvā saņēmis arī kilogramu tīra zelta. Zīmīgi, ka šosezon Čempionu līgas kopvērtējumā ar Zāģeri sīvi cīnījās arī Aivars Šmaukstelis, tomēr fināla etapā katru valsti pārstāvēja pa vienam atlētam. Pērn Zāģeris uzvarēja trijos Čempionu līgas posmos un sezonas noslēguma kopvērtējumā guva otro vietu aiz Radzikovska.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl